Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali grają z GKS-em Kobierzyce

Piłkarze Polonii-Stali grają z GKS-em Kobierzyce [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze biało-zielonych walczą o trzecie z rzędu zwycięstwo na boiskach IV ligi dolnośląskiej. Start meczu w Kobierzycach zaplanowano na 15.00.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Jędrasiewicz, Jagieła, Sowa, Somala, Łuszkiewicz, Szczygieł, Szuba, Myrta

Skład GKS-u: Korny, Błachut, Bielski, Pasek, Flejterski, Dziedzic, Zgoda, Szarek, Prochera, Becker, Ociesa

Za moment rozpoczynamy spotkanie, dzisiejsze zawody poprowadzi nam znów etatowy sędzia pierwszoligowy – Kornel Paszkiewicz z KS Wrocław

zaczynają kobierzyczanie

3′ – Becker decyduje się na strzał z ostrego kąta – lot piłki kontroluje Kot i ta wpada w boczną siatkę

5′ – Prochera próbuje kończyć kontrę rywali, interweniuje Kot

6′ – bardzo groźnie świdniczanie, Kozachenko strzela – jeden z gospodarzy na szczęście dla GKS-u blokuje w ostatniej chwili to uderzenie

9′ – Łuszkiewicz znakomicie dogrywa piłkę wzdłuż pola karnego, Szczygieł mija się niestety z futbolówką. To była dobra okazja na 1:0 dla nas!

13′ – Szczygieł dostaje dobrą piłkę z głębi pola, z sytuacją radzą sobie obrońcy. Dobijać próbuje jeszcze Somala, ale zostaje zablokowany

15′ – Becker strzela z dystansu – broni Kot

17′ – Jagieła wypatruje Myrtę na 16. metrze, Robert na spokojnie przyjmuje i mocnym uderzeniem strzela na 1:0!!!

22′ – cały czas podkręcamy tempo szukając kolejnych goli. Skutecznie oddalamy zawodników GKS-u od naszej bramki.

26′ – Polonia-Stal na prowadzeniu 2:0!!! Jagieła dogrywa do Szuby, strzeał Wojtka zablokowany, lecz futbolówkę w sieci umieszcza Robert Myrta! Napastnik biało-zielonych przełamuje się na dobre!

34′ – Szczygieł główką próbuje podwyższyć na 3:0. Sędzia odgwizduje faul i od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze

37′ – Kozachenko uderza z 25 metrów – piłka o 2 metry od lewego słupka bramki GKS-u

39′ – Myrta obija słupek!

43′ – rzut rożny dla GKS-u, Zgoda najwyżej wyskakuje w naszym polu karnym i strzela pierwszą bramką dla miejscowych. GKS – Polonia-Stal 1:2!!!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1!

wracamy do gry – bez zmian w składach

46′ – świetna akcja Kozachenki, przejmuje piłkę na lewym skrzydle zagrywa do Myrty, który z kilku metrów pudłuje!

48′ – Myrta znakomicie asystuje, Szuba dopełnia formalności strzałem z 6 metrów. Polonia-Stal prowadzi w Kobierzycach 3:1!!!

51′ – setka Szczygła, Kamil uderza nad spojeniem słupka z poprzeczką

52′ – Myrta niestety na spalonym. Całkowicie zdominowaliśmy rywala, GKS nie wychodzi praktycznie z własnej połowy boiska!

57′ – suniemy z kolejnymi akcjami ofensywnymi, bramkarz GKS-u ratuje dwukrotnie swój zespół przed utratą gola

61′ – Szuba kropnął z dystansu – piłka nad bramką

64′ – Zgoda – żółta kartka

66′ – dwa rzuty rożne dla świdniczan, przeciwnicy przetrwali nasze ataki

75′ – ależ bomba Szuby z 30 metrów. Bramkarz tylko odprowadził wzrokiem piłkę zmierzającą do siatki!!!! 4:1!!!

75′ – Mazanka zastępuje Andrieja Kozachenko

77′ – Kusio zmienia Sowę

81′ – Białas w miejsce Jagieły

82′ – Przysnęliśmy w obronie, przeciwnicy zmniejszają nieco kontakt, strzelając na 2:4!!! (Florczak)

84′ – Kusio wychodzi sam na sam z bramkarzem – piłka nad bramką!

85′ – w seniorskiej piłce debiutuje młodziutki Szymon Kopacz (rocznik 2000) zastępując Szczygła

86′ – Myrta ambitnie zaatakował bramkarza, wyłuskał piłkę i strzelił na 5:2 dla Świdnicy!

88′ – w końcówce meczu z małymi wyjątkami gramy w większości drużyną z drużyny juniorów. Mimo to pewnie kontrolujemy przebieg wydarzeń na murawie!

90′ – sędzia dolicza 3 minuty

Bardzo dobry występ świdnickiego zespołu. Koniec meczu – wygrywamy 5:2!