Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali grają o ćwierćfinał Pucharu Polski!

Piłkarze Polonii-Stali grają o ćwierćfinał Pucharu Polski! [RELACJA LIVE]

0

W drugiej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu OZPN-u Wałbrzych piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą o ćwierćfinał z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych. Start meczu na boisku rywali o 16.45, zapraszamy do śledzenia relacji i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład świdniczan: Szczepaniuk, Mazanka, Klemiński, Białas, Skowroński, Kucharski, Łuszkiewicz, Szczygieł, Roman, Tragarz, Myrta.

Rozpoczynamy zawody

6′ – świetna okazja dla gospodarzy, Szczepaniuk broni sytuację jeden na jednego z napastnikiem rywali

11′ – powoli zaczynają przebudzać się piłkarze Polonii-Stali

14′ – Łuszkiewicz uderza z rzutu wolnego – piłka w dłoniach bramkarza

19′ – pewnie blokujemy piłkę po uderzeniu gospodarzy. Rzut rożny dla rywali – radzimy sobie z zagrożeniem

25′ – Łuszkiewicz bardzo ostro potraktowany przez rywala, to będzie chyba koniec spotkania dla Oskara

28′ – Łuszkiewicza zastępuje Jagieła

33′ – niemrawo to na razie wygląda, ale trzeba zwrócić uwagę, że nasz skład jest mocno odmłodzony, a w pierwszym składzie znajduje się aż 9 młodzieżowców

38′ – Myrta uderza z rzutu wolnego obok bramki

39′ – Szczygieł wychodzi sam na sam z bramkarzem i przegrywa ten pojedynek

40′ – w odpowiedzi przeciwnicy – Szczepaniuk pewnie broni strzał z 23 metrów

42′ – Szczepaniuk fauluje napastnika gospodarzy na 25. metrze – żółta kartka

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę – boisko opuścili u nas Kucharski i Roman, w ich miejsce Salamon oraz Ł. Kot

52′ – coraz mocniej naciskamy na wałbrzyską bramkę – Białas uderza niedokładnie

57′ – ależ zamieszanie w polu karnym Górnika – powinien być gol, ale dwa nasze strzały zostały zablokowane

58′ – Tragarz z rzutu wolnego uderza obok bramki

W ostatnich minutach trwa oblężenie wałbrzyskiej bramki

59′ – Tragarz przyjmuje piłkę na 16. metrze i z lewej nogi strzela na 1:0!!!

62′ – Tragarz dogrywa wzdłuż pola karnego, do siatki nie trafia niestety Jagieła

65′ – kolejne zmiany w świdnickiej ekipie – z boiska zeszli Szczepaniuk i Mazanka, a w ich miejsce zagrają B. Kot i Kopacz

68′ – Szczygieł znajduje się z piłką w polu karnym, mija bramkarza i strzela na 2:0!!!

69′ – Myrta z szansą na gola, Robert przegrywa starcie z bramkarzem

70′ – fatalny błąd bramkarza, który mija się z piłką, a Myrta z 25 metrów trafia do pustej bramki!!!

74′ – znakomita piłka z głębi pola do Szczygła, Kamil popisuje się precyzyjnym lobem i jest 4:0!!!

75′ – jest honorowe trafienie dla ambitnie walczących A-klasowych piłkarzy Górnika Nowe Miasto – 1:4!!!

76′ – chwila przestoju – Kot broni sytuację sam na sam

85′ – strata Salamona, Kot broni sytuację jeden na jednego

86′ – Skowroński wykańcza dobrą akcję naszego zespołu – 5:1 dla Świdnicy!!!

sędzia kończy mecz – wygrywamy 5:1 i w kolejnej rundzie zagramy z lepszym z pary LKS Bystrzyca Górna – Karolina Jaworzyna Śląska