Piłkarski weekend

Piłkarski weekend [TERMINARZE, RELACJA LIVE]

0
PODZIEL SIĘ

Sporo się będzie działo w ten weekend na boiskach piłkarskich. Prezentujemy szczegółowe terminarze jazdy w rozgrywkach IV ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B. Portal Swidnica24.pl tradycyjnie przeprowadzi relację live z meczu Polonii-Stali Świdnica, która tym razem powalczy na wyjeździe z Sokołem Wielka Lipa.

10. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Unia Bardo – Pogoń Oleśnica 14 października, 15:00
Górnik Wałbrzych – MKP Wołów 14 października, 15:00
Foto-Higiena Gać – Bielawianka Bielawa 14 października, 15:00
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław 14 października, 15:00
Polonia Trzebnica – Wiwa Goszcz 14 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląska 14 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa – Polonia-Stal Świdnica 14 października, 15:00
Sokół Marcinkowice – Piast Żerniki (Wrocław) 14 października, 15:00

10. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Włókniarz Mirsk – Apis Jędrzychowice 14 października, 15:00
Orla Wąsosz – Sparta Grębocice 14 października, 15:00
Nysa Zgorzelec – AKS Strzegom 14 października, 15:00
Odra Ścinawa – Chrobry II Głogów 14 października, 15:00
Olimpia Kamienna Góra – Sudety Giebułtów 15 października, 14:00
Stal Chocianów – Orkan Szczedrzykowice 14 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce – Karkonosze Jelenia Góra 15 października, 15:00
Olimpia Kowary – Górnik Złotoryja 14 października, 14:00

10. kolejka klasy okręgowej:
Victoria Świebodzice – Zjednoczeni Żarów 14 października, 15:00
Grom Witków – Zdrój Jedlina Zdrój 14 października, 15:00
Iskra Jaszkowa Dolna – MKS Szczawno Zdrój 15 października, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie – Victoria Tuszyn 14 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna – Piast Nowa Ruda 15 października, 15:00
Skałki Stolec – Piławianka Piława Górna 15 października, 15:00
Orzeł Lubawka – Pogoń Duszniki Zdrój 15 października, 15:00
Granit Roztoka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 14 października, 15:00

9. kolejka klasy A – grupa I:
Podgórze Wałbrzych – Biały Orzeł Mieroszów 15 października, 15:00
KS Walim – Pogoń Pieszyce 15 października, 15:00
Kłos Lutomia – Sudety Dziećmorowice 15 października, 15:00
Iskra Witków Śląski – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 14 października, 16:00
Unia Bogaczowice – Włókniarz Głuszyca 15 października, 15:00
Płomień Makowice – Błękitni Słotwina 14 października, 15:00
Czarni Wałbrzych – Boxmet Piskorzów 15 października, 15:00

9. kolejka klasy A – grupa II:
Ślężanka Tąpadła – Cukrownik Pszenno 15 października, 15:00
Delta Słupice – Unia Jaroszów 14 października, 15:00
LKS Marcinowice – Wenus Nowice 14 października, 15:00
LKS Dobrocin – Wierzbianka Wierzbna 15 października, 15:00
Herbapol Stanowice – Zieloni Łagiewniki 15 października, 13:00
LKS Wiśniowa – Darbor Bolesławice 14 października, 15:00

9. kolejka klasy B – grupa I:
Nysa Kłaczyna – MKS II Szczawno Zdrój 15 października, 12:00
Huragan Olszany – Tęcza Bolesławice 15 października, 11:00
Błyskawica Kalno – Grom Panków 15 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Karolina II Jaworzyna Śląska 15 października, 11:00
Płomień Dobromierz – Zagłębie Wałbrzych 15 października, 11:00
Sokół Kostrza – Górnik II Wałbrzych 15 października, 11:00
Zryw Łażany – Zieloni Mrowiny 15 października, 11:00

9. kolejka klasy B – grupa II:
Błękitni Owiesno – Gryf Burkatów 15 października, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna – Sudety Kątki 15 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka – Bielawianka II Bielawa 15 października, 11:00
Sparta Oleszna – Płomień Sokolniki 15 października, 13:00
Flamenco Zebrzydów – Sparta Ostroszowice 15 października, 11:00
Orzeł Witoszów – Dąb Mościsko 15 października, 11:00