Piłkarski weekend

Piłkarski weekend [TERMINARZE, RELACJA LIVE]

0
PODZIEL SIĘ

Runda jesienna powoli dobiega końca. Przed nami jeden z ostatnich akcentów pierwszej części sezonu 2017/2018. Prezentujemy terminarze IV ligi, okręgówki oraz klas A i B. Swidnica24.pl przeprowadzi relację live z meczu IV ligi: Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo (niedziela, 5 listopada, godz. 14.00, stadion OSiR Świdnica). 

13. kolejka IV ligi – grupa wschodnia:
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo 5 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Piast Żerniki 4 listopada, 14:00
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice 4 listopada, 14:00
Śląsk II Wrocław – Sokół Wielka Lipa 4 listopada, 14:00
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 listopada, 14:00
MKP Wołów – Polonia Trzebnica 4 listopada, 14:00
Pogoń Oleśnica – Nysa Kłodzko 4 listopada, 14:00
Górnik Wałbrzych – Foto-Higiena Gać 4 listopada, 13:30

13. kolejka IV ligi – grupa zachodnia:
Orkan Szczedrzykowice – Włókniarz Mirsk 5 listopada, 17:00
Sudety Giebułtów – Karkonosze Jelenia Góra 4 listopada, 14:00
Chrobry II Głogów – Górnik Boguszów-Gorce 4 listopada, 15:00
Olimpia Kowary – Stal Chocianów 4 listopada, 14:00
AKS Strzegom – Olimpia Kamienna Góra 4 listopada, 13:00
Sparta Grębocice – Odra Ścinawa 4 listopada, 13:00
Apis Jędrzychowice – Górnik Złotoryja 5 listopada, 11:00
Orla Wąsosz – Nysa Zgorzelec 4 listopada, 13:00

13. kolejka klasy okręgowej:
Pogoń Duszniki Zdrój – Victoria Świebodzice 5 listopada, 14:00
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda – Granit Roztoka 5 listopada, 14:00
Victoria Tuszyn – Orzeł Lubawka 5 listopada, 14:00
MKS Szczawno Zdrój – Skałki Stolec 5 listopada, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój – LKS Bystrzyca Górna 5 listopada, 10:00
Zjednoczeni Żarów – Kryształ Stronie Śląskie 5 listopada, 14:00
Grom Witków – Iskra Jaszkowa Dolna 5 listopada, 14:00

12. kolejka klasy A – grupa I:
Biały Orzeł Mieroszów – Błękitni Słotwina 5 listopada, 12:00
Włókniarz Głuszyca – Boxmet Piskorzów 5 listopada, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Czarni Wałbrzych 5 listopada, 14:00
Sudety Dziećmorowice – Płomień Makowice 5 listopada, 14:00
Pogoń Pieszyce – Unia Bogaczowice 4 listopada, 14:00
Podgórze Wałbrzych – Iskra Witków Śląski 5 listopada, 14:00
KS Walim – Kłos Lutomia 5 listopada, 14:00

12. kolejka klasy A – grupa II:
Cukrownik Pszenno – Czarni Sieniawka 5 listopada, 14:00
Zieloni Łagiewniki – Darbor Bolesławice 5 listopada, 14:00
Wierzbianka Wierzbna – LKS Wiśniowa 5 listopada, 12:00
Unia Jaroszów – Herbapol Stanowice 4 listopada, 14:30
Ślężanka Tąpadła – LKS Dobrocin 5 listopada, 13:00
Delta Słupice – LKS Marcinowice 4 listopada, 14:30

12. kolejka klasy B – grupa I:
MKS II Szczawno Zdrój – Górnik II Wałbrzych 5 listopada, 14:00
Zagłębie Wałbrzych – Zieloni Mrowiny 5 listopada, 11:00
Karolina II Jaworzyna Śląska – Zryw Łażany 5 listopada, 11:00
Grom Panków – Sokół Kostrza 5 listopada, 11:00
Tęcza Bolesławice – Płomień Dobromierz 5 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna – LKS Piotrowice Świdnickie 5 listopada, 12:00
Huragan Olszany – Błyskawica Kalno 5 listopada, 11:00

12. kolejka klasy B – grupa II:
Płomień Sokolniki – Dąb Mościsko 5 listopada, 11:00
Bielawianka II Bielawa – Orzeł Witoszów 5 listopada, 11:00
Sudety Kątki – Flamenco Zebrzydów 5 listopada, 14:00
Gryf Burkatów – Sparta Oleszna 5 listopada, 14:00
Zgoda Grodziszcze – LKS Gola Świdnicka 5 listopada, 11:00
Błękitni Owiesno – LKS II Bystrzyca Górna 5 listopada, 11:00