Piłkarski weekend

Piłkarski weekend [SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY]

0
PODZIEL SIĘ

Sporo się będzie działo w nadchodzący weekend na piłkarskich boiskach. W walce o ligowe punkty zaprezentują się piłkarze z IV ligi, okręgówki oraz klas A i B. Poniżej przedstawiamy terminarze najbliższych serii spotkań.

21. kolejka – IV liga grupa wschodnia:
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa 22 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa – Polonia-Stal Świdnica 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – GKS Kobierzyce 22 kwietnia, 15:00
Piast Nowa Ruda – Foto-Higiena Gać 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 kwietnia, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska – Wiwa Goszcz 22 kwietnia, 17:00
MKP Wołów – Victoria Świebodzice 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadowice – Unia Bardo 22 kwietnia, 15:00

21. kolejka – IV liga grupa zachodnia:
Lotnik Jeżów Sudecki – AKS Strzegom 22 kwietnia, 16:00
Nysa Zgorzelec – Karkonosze Jelenia Góra 22 kwietnia, 16:00
Orkan Szczedrzykowice – Granica Bogatynia 23 kwietnia, 17:00
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów 22 kwietnia, 16:00
Apis Jędrzychowice – Zagłębie II Lubin 23 kwietnia, 11:00
Piast Wykroty – Zamet Przemków 23 kwietnia, 16:00
Orla Wąsosz – GKS Warta Bolesławiecka 22 kwietnia, 17:00
Sparta Grębocice – Stal Chocianów 22 kwietnia, 15:00

21. kolejka klasy okręgowej:
Unia Złoty Stok – Grom Witków 22 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Żarów – Iskra Jaszkowa Dolna 23 kwietnia, 16:00
Nysa Kłodzko – Niemczanka Niemcza 3:0 (wo)
LKS Gola Świdnicka – Piławianka Piława Górna 0:3 (wo)
Zdrój Jedlina Zdrój – Orlęta Krosnowice 22 kwietnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LKS Bystrzyca Górna 23 kwietnia, 16:00
Victoria Tuszyn – Górnik Boguszów-Gorce 22 kwietnia, 16:00
MKS Szczawno Zdrój – Pogoń Duszniki Zdrój 22 kwietnia, 16:00

17. kolejka klasy A – grupa I:
Boxmet Piskorzów – Victoria II Świebodzice 23 kwietnia, 14:00
Pogoń Pieszyce – Iskra Witków Śląski 22 kwietnia, 16:00
Skalnik Czarny Bór – Czarni Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice – KS Walim 23 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów – Unia Bogaczowice 22 kwietnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca – Kłos Lutomia 22 kwietnia, 17:00

17. kolejka klasy A – grupa II:
Delta Słupice – Błękitni Słotwina 22 kwietnia, 15:00
Granit Roztoka – Zryw Łażany 22 kwietnia, 17:00
Herbapol Stanowice – Płomień Makowice 22 kwietnia, 16:00
LKS Wiśniowa – Czarni Sieniawka 22 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny – Cukrownik Pszenno 23 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów – Darbor Bolesławice 22 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice – Ślężanka Tąpadła 23 kwietnia, 11:00

17. kolejka klasy B – grupa I:
Huragan Olszany – Podgórze Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Orzeł Witoszów – Nysa Kłaczyna 23 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno – LKS Piotrowice Świdnickie 23 kwietnia, 11:00
Sokół Kostrza – Wierzbianka Wierzbna 23 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice – Zagłębie Wałbrzych 23 kwietnia, 11:00
Grom Panków – MKS II Szczawno Zdrój 23 kwietnia, 11:00

17. kolejka klasy B – grupa II:
Gryf Burkatów – Sparta Ostroszowice 23 kwietnia, 11:00
Herkules Bojanice – LKS Marcinowice 23 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin – Błękitni Owiesno 23 kwietnia, 17:00
Dąb Mościsko – Zgoda Grodziszcze 23 kwietnia, 14:00
Płomień Sokolniki – Sparta Oleszna 23 kwietnia, 11:00
LKS Gilów – Flamenco Zebrzydów 23 kwietnia, 11:00