Strona główna 0_Slider Pijany, z zakazem kierowania i w skradzionym aucie. Wielka kumulacja 44-latka

Pijany, z zakazem kierowania i w skradzionym aucie. Wielka kumulacja 44-latka

5

Żarowscy policjanci zatrzymali 44- letniego mężczyznę, który nietrzeźwy kierował samochodem pochodzącym z kradzieży. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu świdnickiego posiada czynny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz o losie mężczyzny zdecyduje Sąd.

6 października dwóch funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Żarowie po zakończonej służbie jadąc prywatnym samochodem zauważyło, skradziony pojazd marki Daewoo Nexia za którym podjęli pościg. Pojazd ten skutecznie zatrzymali. O podjętych czynnościach poinformowali oficera dyżurnego, który na miejsce niezwłocznie skierował patrol policji.

Policjanci skontrolowali stan trzeźwości kierującego. Badanie wykazało blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili także, że mężczyzna posiada aktualny sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Na domiar wszystkiego samochód pochodził z kradzieży, do której doszło w Żarowie tego samego dnia w godzinach rannych.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. 44-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Jak się okazało już wcześniej był karany i pozbawiony wolności za przestępstwa w warunkach recydywy. Za czyny, których się dopuścił Sąd może orzec nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

/Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy/

 

 • antek

  Zatrzymany zapewne jest osobnikiem o wybitnej inteligencji. Ukradł samochód w zasadzie już unikatowy 🙂 🙂 🙂

  • henryk

   Bo na takie już nikt nie zwraca uwagi.

  • Wiktor Lis

   Matoł i tyle. Teraz sobie posiedzi na koszt podatnika k….

   • Krzysztof Czarnecki

    Nie taki znowu matoł. Wyjdzie w zasadzie jako emeryt, a 15 lat na koszt podatnika to też nie w kij dmuchał. w końcu wyżywienie będzie miał lepsze niż w sanatorium.

    • Polak

     Takiego degenerata na 15 lat ciężkich prac w kamieniołomach tych u nas nie brakuje i dożywotni zakaz prowadzenia nawet rowerów debil kretyn który ma gówno zamiast mózgu .