Piękniejszy świat Beaty: Moszczenie gniazdka

Piękniejszy świat Beaty: Moszczenie gniazdka

2
PODZIEL SIĘ

 Wiosna przyszła, więc ma być zielono i optymistycznie. A już w wielkanocne  święta to tym bardziej. Z wiosennych świąt cieszę się zawsze jakby bardziej niż z tych zimowych. Mam więcej czasu, nie dyszy mi w kark kolejka opóźnionych krytycznie zamówień. Mogę sobie pozwolić na spokojne wymiatanie kątów, układanie  wszystkiego od nowa na półkach, przewietrzanie szaf i takie tam. Mój stół i odświętna kuchnia  też się cieszą, gdy mogę podarować im tyle czasu i uwagi, ile potrzeba. 

Stół wielkanocny będzie w tym roku dopracowany jak nigdy. Pomaluję jajka woskiem, czego nie robiłam od czasu, gdy wylałam na palnik parafinę i nie mogliśmy skutków tej katastrofy wywietrzyć przez tydzień. W tym roku będę ostrożniejsza.

Na talerzach ułożę pięknie wyprasowane lniane serwetki, którym dyscyplinę nadadzą przygotowane filcowe obrączki. I właśnie te obrączki to będzie mój zielony akcent na święta. Wzbogacone dodatkowo mikrogniazdkami z mikrojajeczkami nie będą wprawdzie wygodne w użytkowaniu i panowie będą pewnie narzekać, że po co to, że komu to potrzebne… Trudno! Trzeba być asertywnym. Grunt, że będzie ładnie. I odświętnie. I zielono choć tyci tyci…

Beata Norbert
Po piękne drobiazgi Beaty zapraszamy do sklepu na  atrillo.pl

  • Joanna Świdnicka

    Piękniejszy świat Beaty: Moszczenie gniazdka,,,,,,, ale mam pytanie, tak patrząc na tytuł. To o BMS jest ????? Czy warto czytać, bo o czymś ciekawym ? :):):)

  • Joanna Świdnicka

    Do redakcji: Proszę nie usuwać moich postów, będę je kopiować na FB i wszędzie tam gdzie mi się podobać będzie, wszak, to wolny kraj jest, mimo, że SLD sadzi inaczej. I obiecuję, jak będzie fajnie, to tak pisać będę.