Strona główna Sport Piłka nożna Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica (RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica (RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica grają dziś awansem z Piastem Nowa Ruda. Po trzech porażkach liczymy na kolejne punkty na boiskach IV ligi, które umocniłyby nas na pozycji wicelidera tabeli.

Do rozpoczęcia meczu 10 minut.

Rozpoczęliśmy spotkanie

Gramy w składzie: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Jędrasiewicz, Ł. Kot, Somala, Sowa, Jagieła, Szczygieł, Szuba, Myrta

Zmiany w świdnickim zespole w porównaniu do pierwszych spotkań, od początku grają Rafał Jędrasiewicz i młody Michał Somala (rocznik 2000)

3′ – rzut rożny dla Piasta – bez zagrożenia

6′ – wrzutka Szuby w pole karne, zamieszanie, ale ostatecznie górą noworudzcy defensorzy

8′ – Myrta przejmuje piłkę na 30. metrze, pędzi na bramkę przeciwnika, lecz przegrywa pojedynek z ostatnim stoperem Piasta

12′ – rzut rożny dla gospodarzy, piąstkuje Kot, strzelać próbuje jeszcze z 20 metrów zawodnik Piasta – bardzo niecelnie

14′ – korner dla świdniczan, skutecznie obrońcy Piasta

17′ – Kozachenko mocno uderzył z 30 metrów – piłka obok prawego słupka bramki miejscowych

20′ – Jagieła efektownie minął 4 rywali, oddał piłkę do Szczygła, którego niestety wyprzedził interweniujący golkiper

22′ – znów blisko gola dla gości, Łukasz Kot z woleja tuż nad poprzeczką

26′ – spotkanie jak na razie bliźniaczo przypomina poprzednie pojedynki, Polonia-Stal ma zdecydowaną przewagę, oby jednak zakończenie było tym razem pomyślne…

27′ – Jagieła kropnął z narożnika pola karnego, w ostatniej chwili blokuje go obrońca

30′ – Szuba uderza z rzutu wolnego, piłkę łapie bramkarz Piasta

33′ – Piast cały czas w głębokiej defensywie, gospodarze skupiają się na razie na długich piłkach i kontrach

35′ – dla odmiany bardzo groźnie pod naszą bramką, napastnik przeciwników strzela na szczęście obok naszej bramki

38′ – kolejny rzut rożny dla noworudzian, dobrze bronią dostępu do bramki nasi obrońcy

43′ – dobry przechwyt Somali, piłka ląduje u Szczygła, który przegrywa starcie z obrońcą Piasta

45′ – rzut wolny dla Piasta z 25 metrów – mocne uderzenie i piłka nad bramką

koniec pierwszej połowy – 0:0

Rozpoczynają druga połowę świdniczanie

47′ – Jagieła faulowany w polu karnym, wydaje się, że powinien byc karny za pociągnięcie za koszulkę, ale sędzia jest innego zdania

50′ – wciąż inicjatywę posiadają goście, rywale dobrze bronią jednak dostępu do własnej bramki

55′ – Łuszkiewicz zmienia Szubę

59′ – Kozachenko strzela z narożnika pola karnego – piłka obok bramki

61′ – po jednym rzucie rożnym dla każdej ze stron, piłka wciąż z dala od siatki

65′ – gra przeniosła się w ostatnich minutach do środka pola

68′ – trafiamy do sieci… Gol niestety nieuznany, wcześniej odgwizdany został faul w ataku naszego zespołu

72′ – złe wybicie piłki przez naszych obrońców – rzut rożny dla Piasta. Sytuacja opanowana

78′ – faul w bocznym sektorze boiska i niestety rzut karny dla Piasta!

Piłka po palcach Kota wpada do siatki. Przegrywamy 0:1!

81′ – blisko wyrównania, piłka po uderzeniu Sowy z rzutu wolnego odbija spojenie słupka z poprzeczką!

84′ – rzut rożny dla gości, piłkę łapie bramkarz Piasta

88′ – następne świetne okazje dla nas, Sowa z rzutu wolnego prostu w mur, poprawia Szczygieł – piłka obok bramki

90′ – rzut rożny – uderzamy głową, piłka ponad bramką

90+ – doliczony czas gry, suniemy z kolejnymi akcjami, ale Piast wytrwale się broni