Strona główna Sport Piłka nożna Piast Karnin – Polonia-Stal Świdnica (relacja live z meczu piłkarzy)

Piast Karnin – Polonia-Stal Świdnica (relacja live z meczu piłkarzy)

0

W kolejnym spotkaniu o trzecioligowe punkty piłkarze Polonii-Stali Świdnica rywalizują na wyjeździe z Piastem Karnin (przedmieścia Gorzowa Wielkopolskiego). Swidnica24.pl jest z naszymi piłkarzami i przeprowadza tekstową relację live. Kibicujemy biało-zielonym!

DSC_9881

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut

rozpoczynamy mecz

gramy w składzie: B. Kot, Pawlak. Salamon, Sudoł, Marszałek, Tobiasz, Sowa, Łuszkiewicz, Szczygieł, Wargin, Borowy

5′ – pierwsza groźna sytuacja w tym spotkaniu. Sudoł mocno uderzył z 25 metrów z rzutu wolnego, świetną interwencją popisał się Arkadiusz Fabiański – młodszy brat reprezentanta Polski Łukasza

9′ – zamykamy rywali na ich własnej połowie, Borowy szuka strzału z dystansu, ale lepszy Fabiański

12′ – przerwa w grze, jeden z przeciwników mocno „oberwał” piłkę i leży na murawie

15′ – dwa rzuty rożne dla świdniczan, bez zagrożenia dla bramki Piasta. Druga sytuacja kończy się faulem Sudoła w polu karnym gospodarzy

17′ – dobra okazja polonistów, Łuszkiewicz zagrywa na skrzydło do Wargina, ten próbuje szukać Borowego, lecz niestety Grzesiek mija się z piłką

20′ – Tobiasz groźnie przedziera się na skrzydle, dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale tam czujnie wyłapuje ją bramkarz przeciwników

23′ – ależ dobra okazja Polonii-Stali, Wargin wrzucił futbolówkę wprost na głowę Borowego, ale ten chybił nieznacznie z kilku metrów!

26′ – Sudoł blisko pierwszego gola dla naszej drużyny. Piłka po strzale głową przelatuje tuż obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Fabiańskiego!

30′ – pół godziny gry za nami, optyczną przewagę posiadają biało-zieloni, którzy mieli też więcej klarownych sytuacji. Na razie jednak bez goli

32′ – jeden z rywali strzelił z 25 metrów – bardzo niecelnie

34′ – żółtą kartkę ogląda Igor Wargin

35′ – rzut wolny dla Piasta, piłka wrzucona w pole karne, wybijają ją obrońcy na 20. metr, a tam dopada do niej zawodnik gospodarzy i strzela bardzo niecelnie

39′ – Wargin uderza z prawej strony pola karnego, Fabiańskiego ratuje obrońca wybijając futbolówkę zmierzającą do sieci!

43′ – Pawlak wrzuca piłkę w pole karne, mocno na raty, ale jednak radzą sobie obrońcy Piasta

44′ – Daniel Pawlak – żółta kartka

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę, bez zmian w składzie

47′ – wrzutka Sowy w pole karne, sytuację czyszczą defensorzy Piasta

48′ – strzał przeciwników z narożnika pola karnego, piłka wysoko nad bramką

51′ – soczyste uderzenie Borowego z 20 metrów, świetnie piąstkuje Fabiański

53′ – ależ blisko gola dla Piasta, wrzutka z prawej strony, w polu karnym z futbolówką minęło się trzech zawodników z Karnina

57′ – Gładysz zastępuje Tobiasza

60′ – dobra interwencja Kota poza własną szesnastką. Napastnik Piasta ucierpiał w tym starciu

64′ – Pawlak ogląda drugą żółtą kartkę – gramy w osłabieniu!

66′ – dobra interwencja Kota po strzale z rzutu wolnego przeciwników

70′ – Sowa dośrodkowuje z rzutu wolnego, z tym zagraniem radzą sobie jednak przeciwnicy

70′ – wychodzimy z kontrą 3 na 3, niestety gubimy futbolówkę

75′ – ostatnie minuty dla Piasta, ale bez większego zagrożenia dla naszej bramki

80′ – mimo gry w osłabieniu przejmujemy zdecydowaną inicjatywę zamykając rywali na ich własnej połowie

84′ – Szczygieł mija dwóch obrońców, pada w polu karnym, ale sędzia jest niewzruszony. Gramy dalej

88′ – bardzo groźnie w naszej szesnastce, prawdziwy bilard, ale na całe szczęście nikt nie dokłada nogi. W Karninie wciąż bez goli

90′ – zawodnik Piasta uderza z 20 metrów, piłka ląduje w dłoniach Kota

90+’ – szansa na prowadzenie dla Polonii-Stali, Borowy zgrywa piłkę do Gładysza, a ten w ostatnim momencie zablokowany

koniec meczu – remisujemy 0:0