Strona główna Sport Piłka nożna Pewne zwycięstwo na zakończenie przygotowań

Pewne zwycięstwo na zakończenie przygotowań

0

Bardzo dobrze spisali się piłkarze AKS-u Strzegom w ostatnim sparingu przed startem IV-ligowych rozgrywek. Strzegomscy piłkarze prowadzeni przez Jarosława Krzyżanowskiego pokonali na wyjeździe Piasta Bolków 7:2.

uniwersal futbol

Do przerwy kibice podziwiali festiwal strzelecki Wernera, który zdobył cztery gole, a jego AKS prowadził 4:1. W drugich 45 minutach dwie bramki dla gości zdobył jeszcze Burszta, jedno trafienie dołożył Sobczak i skończyło się wynikiem 7:2 dla faworyta tego pojedynku. – Bezproblemowe zwycięstwo, sporo rzeczy przećwiczyliśmy, wynik powinien być jeszcze wyższy. W sumie bardzo pożyteczny sparing – krótko ocenił na stronie AKS-u trener Krzyżanowski. Już w najbliższą sobotę nastąpi inauguracja nowego sezonu w IV lidze dolnośląskiej. AKS zagra na wyjeździe z głównym faworytem do awansu do III ligi – KS-em Polkowice, spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.

Piast Bolków – AKS Strzegom 2:7 (1:4)

AKS: Nowak, Wiśniewski, Bęś, Serweciński, Bober, Krzyżanowski, Sobczak, Domaradzki, Traczykowski, Rogowicz, Werner oraz Kretkowski, Chmura, Rosiak, Sabat, Demirow, Burszta, Dobrowolski

Poprzedni artykułGryphon: Oko za oko, ząb za ząb?