Strona główna 0_Slider Ostatni mecz sezonu: Orzeł Sadowice – Polonia-Stal Świdnica

Ostatni mecz sezonu: Orzeł Sadowice – Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE]

0

W swoim ostatnim meczu w sezonie 2016/2017 piłkarze czwartoligowej Polonii-Stali Świdnica grają na wyjeździe z Orłem Sadowice. Walczymy o wygraną, które da nam wicemistrzostwo ligi. Zapraszamy na relację live, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Rozpoczynamy spotkanie.

Skład: B. Kot, Mazanka, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Białas, Łuszkiewicz, Szuba, Jagieła, Szczygieł, Myrta

4′ – groźna akcja Szczygła, strzał naszego pomocnika wyłapany przez bramkarza

10′ – tracimy niestety gola, po rzucie wolnym wykonanym przez ekipę gospodarzy. Przegrywamy 0:1!!!

14′ – wyrównujemy stan rywalizacji – Myrta trafia na 1:1!!!

18′ – Wojciech Szuba z rzutu wolnego w samo okienko strzela na 2:1 dla Świdnicy!!!

24′ – Szczygieł uderza z dystansu – piłka obok lewego słupka golkipera gospodarzy

przerwa na wodę

32′ – świetna okazja na 3:1, Łuszkiewicz przegrywa pojedynek z bramkarzem

36′ – kombinacyjna akcja Szuby ze Szczygłem, uderzenie tego drugiego bardzo niecelne

38′ – Szuba trafia piłką w słupek, Szczygieł dobija na 3:1!!!

43′ – mocne uderzenie Szuby z rzutu wolnego, broni bramkarz

koniec pierwszej połowy – wygrywamy 3:1

rozpoczynamy drugą połowę

50′ – szansa na „złapanie kontaktu” dla Sadowic, napastnik przeciwników powstrzymany przez naszych stoperów

52′ – Łuszkiewicz strzela z dystansu bardzo niedokładnie

60′ – debiut w seniorskiej drużynie zalicza Szymon Krupczak zastępując Maćka Mazankę

61′ – Szczepaniuk zastępuje w bramce Bartka Kota, Kusio wchodzi na boisko za Klemińskiego

66′ – nasz błąd wykorzystują rywale – Orzeł – Polonia-Stal 2:3!!!

68′ – powinno być 4:2, strzał Łuszkiewicza broni bramkarz, Myrta następnie głową w poprzeczkę!

70′ – znów przysnęliśmy w defensywie – 3:3!!

74′ – Kusio bliski pokonania bramkarza rywali strzałem z dystansu – piłka minimalnie nad poprzeczką

przerwa na uzupełnienie płynów

82′ – na boisku leży jeden z zawodników Orła, krótka przerwa w grze

87′ – bardzo dobra okazja gospodarzy, uderzenie napastnika Orła jednak mocno niedokładne

sędzia dolicza 3 minuty

w ostatniej minucie doliczonego czasu gry tracimy czwartego gola i mecz kończy się wynikiem 4:3 dla Orła!!!