Strona główna Sport Inne Osłabli w drugiej połowie

Osłabli w drugiej połowie

0

Nie udało się koszykarzom Prakto Polonii Świdnica sięgnąć po drugie zwycięstwo w tym sezonie. Świdniczanie byli blisko wyjazdowego sukcesu w starciu z KKS-em Siechnice, wyraźnie prowadzili do przerwy, ale po zmianie stron rywale zdołali odwrócić losy rywalizacji.

_dsc0008

Pierwsza połowa była świetna w wykonaniu drużyny prowadzonej przez Mieczysława Młynarskiego. Goście wygrali 14:13 oraz 21:6 i na przerwę schodzili z szesnastopunktowym prowadzeniem. Po zmianie stron miejscowi rzucili się w szaleńczą pogoń, a dystans topniał z minuty na minutę. Już przed rozpoczęciem czwartej odsłony niewiele z przewagi zostało bowiem KKS wygrał trzecią ćwiartkę 25:13. Ostatnia kwarta zakończyła się również pewnym triumfem gospodarzy 26:13, którzy wygrali całe spotkanie 70:61. Świdniczanie z jednym zwycięstwem i sześcioma porażkami wciąż znajdują się na przedostatniej – dziesiątej pozycji w tabeli III ligi.

KKS Siechnice – Prakto Polonia Świdnica 70:61 (13:14, 6:21, 25:13, 26:13)

Prakto: Sieńko (16), Soboń (10), Kaczmarczyk (8), Pałac (7), Słobodzian (7), Olszewski (5), Kurpiel (4), Biernat (2), Kaliński (2).