Strona główna Sport Piłka nożna OS: Derbowy triumf Zjednoczonych

OS: Derbowy triumf Zjednoczonych

0

Drugie zwycięstwo zapisał na swoim koncie spadkowicz z IV ligi – Zjednoczeni Żarów. Podopieczni Adama Łagiewki pokonali w meczu 2. kolejki wałbrzyskiej klasy okręgowej LKS Golę Świdnicka 2:0.

000000pileczkaogolna

Oba gole padły w drugiej części spotkania. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 65. minucie Patryk Chrapek, skutecznie egzekwując rzut wolny. 10 minut później rezultat podwyższył Sylwester Zyl. Zjednoczeni z kompletem punktów są na drugim miejscu w tabeli klasy okręgowej seniorów. Na drugim biegunie jest LKS Gola Świdnicka. Zespół Józefa Młocka jest wspólnie z Gromem Witków na 15. lokacie w ligowej stawce. Obie drużyny, podobnie zresztą jak Iskra Jaszkowa Dolna i Piławianka Piława Górna nie posmakowały jeszcze punktów w sezonie 2016/2017.

Zjednoczeni Żarów – LKS Gola Świdnicka 2:0 (0:0)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Chłopek, Chrapek, Kaczmarczyk, Klimaszewski, Kołodziej (89′ Bobrecki), Łagiewka, Łuczak (70′ Kopacz), Szuba, Wojnowski, Zyl (80′ Florczak).

LKS: Grygoriew, Kapusta, Wilk, Ingram, Żygadło, Turzański (80′ Misztal), Zacharski, Maziarz, Schanne, Trześniowski, Gąsior (67′ Tomala).