Strona główna Sport Siatkówka Nowy rok nie przyniósł przełamania

Nowy rok nie przyniósł przełamania

0

Po trzytygodniowej przerwie do walki o drugoligowe punkty powrócili siatkarze UKS-u Volley Żarów. Beniaminek rozgrywek został rozbity na wyjeździe przez Astrę Nowa Sól i wciąż czeka na swoje premierowe zwycięstwo w tym sezonie.

dsc_9539

Pierwszy set nie zapowiadał tak jednostronnego przebiegu tego pojedynku. Podopieczni Marcina Wójciaka ulegli 20:25, ale byli w stanie parę razy zaskoczyć wicelidera z województwa lubuskiego. Kolejne partie to już jednak totalna dominacja naszych przeciwników. Astra wygrała 25:15 i 25:10, pewnie zapisując na swoim koncie komplet punktów. Przypomnijmy, że jesienią w Żarowie nowosolanie również wygrali w trzech setach. W tabeli II ligi Volley z dwoma punktami zamyka stawkę. Do dziewiątego BTS-u Bolesławiec tracimy siedem „oczek”.

Astra Nowa Sól – UKS Volley Żarów 3:0 (25:20, 25:15, 25:10)