Strona główna 0_Slider Nokaut seniorów Polonii-Stali w pierwszym sparingu!

Nokaut seniorów Polonii-Stali w pierwszym sparingu! [FOTO]

3

Niezwykle efektownym zwycięstwem zakończył się pierwszy sparing drużyny seniorów Polonii-Stali Świdnica. Nasi czwartoligowcy pokonali aż 9:0 Kryształ Stronie Śląskie – wicelidera wałbrzyskiej klasy okręgowej.

Podopieczni Tomasza Oleksego posiadali przygniatającą przewagę przez całe spotkanie. Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 18. minuty. Marcin Traczykowski dograł z prawej strony boiska do Kamila Szczygła, a ten pokonał golkipera rywali. Pięć minut później znakomitym strzałem zza pola karnego popisał na Wojciech Szuba, a tuż przed gwizdkiem kończącą pierwszą część gry „pajęczynę z sieci zdjął” Marcin Traczykowski.

Po zmianie stron kanonada biało-zielonych trwała w najlepsze. Kilka minut po wznowieniu gry było już 5:0, a na listę strzelców wpisali się Szymon Tragarz i Bartłomiej Skowroński. Kolejny gol był dziełem testowanego zawodnika z województwa świętokrzyskiego. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Rafał Wilk i zrobiło się 8:0. Rezultat meczu ustalił strzałem z wnętrza pola karnego Maciej Mazanka.

Polonia-Stal Świdnica – Kryształ Stronie Śląskie 9:0 (3:0)

Polonia-Stal – pierwsza połowa: B. Kot, Kozachenko, Florian, Salamon, Ł. Kot, Kucharski, Filipczak, Matwiejko, Traczykowski, Szuba, Szczygieł

Polonia-Stal – druga połowa: Szczepaniuk, Mazanka, Klemiński, Białas, Skowroński, Somala, zawodnik testowany, Sowa, Tragarz, Jagieła, Wilk

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPsiak z kontenera na szkło przeznaczony do adopcji? [FOTO/VIDEO]