Mistrzowie parkowania, odcinek kolejny

Mistrzowie parkowania, odcinek kolejny [FOTO]

16
PODZIEL SIĘ

Dzisiaj zmagania pod hasłem: „Kto zajmie więcej miejsca?”. Trudno o wybór zwycięzcy, bo do walki włączyli się zawodnicy wagi bardzo ciężkiej.  Zdjęcia zostały nadesłane przez czytelników Swidnica24.pl.

W Świdnicy brakuje miejsc parkingowych. Wydawałoby się, że kierowcy, którzy często muszą krążyć przez wiele minut w poszukiwania wolnego postoju, będą szanować każdy skrawek, a przede wszystkim innych kierowców. Otóż nie, na co dzisiaj mamy sporo przykładów:

Ulica Kozara-Słobódzkiego:

Ulica Głowackiego:

Ulica Moniuszki:

Przed Biedronką przy ul. Przemysłowej:

Przed Kauflandem:

Na zakończenie zawodnik z innej konkurencji. Ulica Głowackiego:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem kontakt@swidnica24.pl.

 • Slawomir Slawek

  Śmieszni są niektórzy z tymi zdjęciami , donosicielstwo na Maxa!!!! A niektóre przykłady śmieszne po pierwsze ile razy widzicie auta zaparkowane między wyznaczonymi miejscami …ciągle ….wracacie jest wolne stajecie oby się zmieścić , później jeden drugi odjedzie przyjadą nowi i wygląda jakbyście to wy źle zaparkowali A ten pod kauflandem ….widać na pace butle z gazem , może przywozi którąś i staje żeby było bliżej wnieść A to droga wewnętrzna kauflandu ich teren więc o co hallo …..mistrzami są Ci co pstrykaja wszystko A popatrzcie jak sami parkujecie…..wstyd ale jak fota przyjdzie za prędkość lub czerwone światło to płacz jak oni mogli mi zrobić zdjęcie ….stronka dla donosicieli feeee

  • xart

   To co lepiej podejść do takiego idioty z Cheviego i mu wygarnąć?- bo staną centralnie na przejściu. Widocznie ma to w d…e. Jak zobaczy swoje zdj. to może pomyśli na drugi raz.

  • nmisiek

   Czyli co, nie robić zdjęć nikomu i niczemu, bo zawsze to donosicielstwo? Nawet na weselu, jak wuj Stef robi głupią minę, bo donosicielstwo.
   Co mają butle z gazem do Kauflandu? Tam takich wynalazków nie używają. A nawet jeśli to niech taszczy. W ten sposób można usprawiedliwić każdą głupotę – bo za daleko, bo wygodniej, bo samochód przy kasie to wygoda.

   • Slawomir Slawek

    Nie równaj zdjęć z wesela do tych bo nikt tu o tym nie mówi Ty zaś rownajac to pokazujesz brak zrozumienia tematu, ja skomentuje tu obecne zdjęcia krótko ….donosicielstwo czy słuszne czy nie jest obrzydliwe i to chciałem wyrazic ….brzydze się takimi ludźmi

    • nmisiek

     Tyle, że ty uznajesz za donosicielstwo coś, co nim nie jest. Pokazywanie błędów, głupoty, samowoli, chamstwa donosicielstwem na pewno nie jest.

     • Slawomir Slawek

      I tu się mylisz , skoro ktoś źle stoi zresztą powód nie ważny A Ty pstrykasz i ujawniając to publicznie to donosisz o to jest obrzydliwe w jakim kierunku kapusiowania idziemy , oby tylko komuś dopiero zakablowac taka możliwość ….I nie komentujemy więcej bo zachowanie jak z filmu uprzejmie donoszę panie prezesie… obrzydliwe

     • nmisiek

      Skoro ktoś źle stoi to łamie prawo. A skoro je łamie to należy to piętnować, raz pokazując, dwa składając zawiadomienie odpowiednim władzom. Tu akurat zawiadomienia się nie składa, a jedynie pokazuje z komentarzem. Ale, jeśli ktoś uchwyci zdjęcie debila rysującego twój samochód, to też nazwiesz „obrzydliwym donosicielstwem”?

     • Slawomir Slawek

      Mylisz pojęcia , nie rozrozniasz faktów mylisz donosicielstwo ze zdjęciami ze ślubu czy niszczenia mienia więc nie ma sensu w tym momencie polemika jeśli nie widzisz różnic

     • nmisiek

      Zarówno niszczenie mienia, jak i złe parkowanie są łamaniem prawa. I tak długo jak gros będzie sobie wmawiało, że to drugie to nic strasznego, będziemy mieli myślących podobnie jak ty.
      Zaś co do zdjęcia z wesela. Wujek Stef robi głupią minę, drwiącą z panny młodej. Ujmuje to aparat i za lat kilka może być gorsze piekło niż złe parkowanie. A usłużna ciocia Tekla z całą premedytacją doniosła to komu trzeba, nawet tak to nazywając.
      Tu zaś piętnuje się łamiących prawo. Powtarzam łamiących prawo. Oby więcej takich, którzy to wyłapują. Może kierowcy zaczną myśleć.

     • Slawomir Slawek

      Nie popieram łamania prawa ale te zdjęcia to donosicielstwo , które się szerzy w naszym społeczeństwie i jest dnem , rób jak uważasz obyś sam się tu nie zobaczył bo np przyszło Ci stanąć na zakazie na minutę żeby chora mamę wysadzić , pozdrawiam

     • nmisiek

      „Donos, denuncjacja – poufne lub tajne (anonim) pismo oskarżające daną osobę lub instytucję, skierowane do osoby lub instytucji dysponującej sankcjami wobec oskarżanego w nim.”
      Jakoś ani razu nie pokazano samochodu pod bramą, co sugerowałoby wysadzanie chorej mamy, co usprawiedliwiałoby łamanie prawa.

 • kierowca

  Serio zdjęcie ciężarówki obok biedronki? Ile on będzie w tym sklepie? 10-20 minut?

  • XSLT

   O 10-20 minut za długo. Tam nie ma miejsca parkingowego

  • nmisiek

   No właśnie, „tylko na chwileczkę” i już wszystko usprawiedliwione. Ot, głupota nie boli.

   • kierowca

    Po prostu trzeba brać też pod uwagę to, że może nie było wolnych miejsc parkingowych, a wiadomo, że taka ciezarówka potrzebuje conajmniej dwóch wzdłuż. Pojeździjcie kiedyś większymi pojazdami to zrozumiecie 🙂

    • nmisiek

     Jeśli brak wolnych miejsc do parkowania to nie parkuj. Proste, jasne i czytelne.