Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

6
PODZIEL SIĘ

Są kierowcy desperaci, kierowcy nieszanujący innych kierowców i kierowcy budzący uśmiech. Sytuacje, jakie zarejestrowali nasi czytelnicy w ostatnich dniach obrazują cały wachlarz sposobów parkowania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnego odcinka cyklu „Mistrzowie parkowania”.

Aleja Niepodległości:

Al. Niepodległości:

Al. Niepodległości:

Al. Niepodległości:

Dach Galerii Świdnickiej:

Pl. Grunwaldzki:

Plac św. Jana Pawła II:

Żarów, ul. Armii Krajowej:

Ul. Dworcowa:

Ul. Henryka Brodatego:

Ul. Kazimierza Wielkiego:

Ul. Kilińskiego:

Ul. M.Skłodowskiej-Curie:

Ul. Przemysłowa:

Ul. Wróblewskiego:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem kontakt@swidnica24.pl . Jeśli czytelnicy oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

 • Cuba Libre

  Na Niepodległości to auta pracowników Sądu. Na tych małych bocznych uliczkach nie obowiązuje strefa płatnego parkowania, dlatego takie wzięcie mają. Po 15 wszyscy sobie niemal jednocześnie jadą, więc nikt nikogo nie blokuje.

  • Obserwator

   Jadą, ale bardzo często przez chodnik (w stronę Bolka), wyjeżdżają przez przejście dla pieszych, zmuszając przechodni do schodzenia z drogi. Wielokrotnie byłem tego świadkiem, wracając z córką z przedszkola.

 • mieszkaniec

  Hm, a ja proszę szanowną redakcję o informację co na to Straż Miejska, bo są zdjęcia, są nr rejestracyjne, więc można nałożyć odpowiedni mandat, nawet z załączonym zdjęciem. Na Długiej to praktycznie zawsze tak wygląda, niestety ten parking jest za wąski w tym miejscu dla tak długich samochodów.

 • Waldi

  A na Gdyńską czasem ktoś zagląda? Tam się dzieje, oj dzieje.

 • wo

  Ostatnio widziałem podobną sytuację, zadzwoniłem na SM, jednak panowie przyjechali po 45-minutach gdy gościa już nie było. Zdjęcie wysłałem szanownej redakcji i się zastanawiam… Czy to kiedyś opublikuje?

 • Park Centralny Świdnica

  Stado pracowników sądu jak zwykle daje „dobry” przykład zastawiając całą Niepodległości. Mogliby na pieszo przychodzić do pracy, szczególnie tłustym paniom sędzinom wyszło by to na zdrowie :D.