Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Parkowanie “na wcisk” czy na pasie zieleni można wytłumaczyć brakiem miejsc postojowych, ale co sprawia, że mimo mnóstwa wolnej przestrzeni i tak kierowca stawia auto w najdziwniejszej pozycji? Między innymi takie irracjonalne przykłady ze świdnickich ulic zebrali czytelnicy Swidnica24.pl. W tym odcinku cyklu bonus w postaci dodatkowej kategorii – “Jazda bez trzymanki”.

Ulica Polna Droga/Stamma. Czytelniczka komentuje: Pomimo wolnych miejsc parkingowych – widocznych na fotografiach, auta zaparkowane zostały przy samym skrzyżowaniu, utrudniały wyjazd z ulicy Stamma na Polna Drogę  (ograniczały widoczność z prawej strony). Przechodnie również nie mieli ułatwionego zadania, nie chcę już myśleć o rowerzystach czy matkach z wózkami. Takiego stylu parkowania jeszcze nie widziałam. Wystarczyło wjechać w uliczkę Stamma, na której zawsze jest sporo miejsca lub jak inni skorzystać z wolnych miejsc parkingowych.

Al. Niepodległości:

Ul. Różana:

Ul. Kotlarska (w podwórzu):

Ul. Równa:

Ul. Środkowa:

JAZDA BEZ TRZYMANKI

ul. Komunardów:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

  • Siostra Bernadetka

    Ło jezu jezu, w momencie robienia zdjęcia akurat trochę się wyluzowało, tak trudno to zrozumieć?

  • Obserwator

    Proponuje zaobserwować bezczelnych samolubów parkowania. Pozostawianie ponad metr wolnej prestrzeni bo sie nie potrafi cofać. Widać to idealnie na długiej koło 1001 drobiazgów. Parkują gwiazdy i zostawiają metr lub półtorej do znaku. Następni tez nie cofają do auta z tylu i efekt jest taki ze na pięciu miejscach stoją trzy gwiazdy parkowania. Pozdrowienia dla mistrzyni fryzjerki z długiej. Wiedzie prym w bezczelnym parkowaniu.

  • Waldi

    Pytanie tylko po co te fotki i po co to pisanie. Przecież nic z tego nie wynika. Po piszecie, po pieprzycie sobie i co? Ci fakirzy, od niby złego parkowania, mają to w dupsku.