Strona główna Sport Piłka nożna Miłe złego początki…

Miłe złego początki…

0

Nie było niespodzianki w piłkarskim meczu w ramach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej pomiędzy KS-em Polkowice a Zjednoczonymi Żarów. Faworyt spotkania prowadzony przez byłego trenera m.in. Polonii-Sparty Świdnica Jarosława Pedryca ograł beniaminka z Żarowa aż 5:1.

piłka nożna

Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak gości, którzy wygrywali po bramce Pawła Zyla z 20. minuty 1:0. Od tego momentu rozpoczął się koncert polkowiczan. Do przerwy klasycznym hat-trickiem popisał się Mariusz Szuszkiewicz, a po przerwie Marcina Hruszowca pokonali jeszcze Krzysztof Drzazga i Dawid Wacławczyk. KS Polkowice z kompletem punktów prowadzi w tabeli IV ligi, Zjednoczeni z 7 punktami wywalczonymi w 5 meczach są na 8. pozycji.

KS Polkowice – Zjednoczeni Żarów 5:1 (3:1)

KS Polkowice: Primel, Zawadzki (80′ Magzdiak), Kasiński, Szymik, Fryzowicz (89′ Bekieszczuk), Wacławczyk, Drzazga (89′ Dybizbański), Bancewicz (89′ Kochman), Szuszkiewicz, Kaliciak, Sworacki.

Zjednoczeni Żarów: Hruszowiec, Marszałek, Koluśniewski, Czoch (73′ Jernutowski), Wawrzyniak, Kołodziej, Baziak (55′ Kaczmarczyk), Zyl (62′ Łagiewka), Goździejewski, Uszczyk (81′ Felich), Kloc