Strona główna Sport Piłka nożna Lekcja futbolu od rezerw Śląska Wrocław

Lekcja futbolu od rezerw Śląska Wrocław

0

Piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska ponieśli dotkliwą, wyjazdową porażkę. Nasi czwartoligowcy ulegli rywalom aż 0:4.

Mimo sporej przewagi Śląska do przerwy jaworzynianie trzymali się dzielnie, remisując 0:0. Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał Sebastian Jaroszyński, który pokonał Oskara Wajdzika już w 49. minucie. Jako kolejni do jaworzyńskiej sieci trafiali Adrian Łyszczarz, Mateusz Czerwiński i Maciej Pałaszewski. Po dwóch seriach spotkań Karolina Jaworzyna Śląska z dorobkiem jednego punktu plasuje się na czternastej pozycji w tabeli grupy wschodniej IV ligi.

Śląsk II Wrocław – Karolina Jaworzyna Śląska 4:0 (0:0)

Karolina: Wajdzik, Mróz, Czernicki (74′ Tymcik), Wilk, Szyszka, Schmidt, J. Rosiak (60′ Pawela), M. Rosiak, Ptak, Ignatowicz (78′ Putaj), Borowy