Strona główna 0_Slider Kto okaże się lepszy w hicie kolejki? Piłkarze Polonii-Stali walczą z Górnikiem!...

Kto okaże się lepszy w hicie kolejki? Piłkarze Polonii-Stali walczą z Górnikiem! [RELACJA LIVE]

Punktualnie o 13.00 rozpocznie się pojedynek IV ligi piłkarzy pomiędzy Polonią-Stal Świdnica a Górnikiem Wałbrzych. Szykuje się prawdziwe święto futbolu na trybunach i przede wszystkim na murawie. Zapraszamy na relację live i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Białas, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Łuszkiewicz, Szuba, Jagieła, Szczygieł, Myrta

Skład Górnika: Jaroszewski, Michalak, Gawlik, Smoczyk, Słapek, Bogacz, Migalski, Młodziński, Rytko, Chajewski, Krzymiński

rozpoczynamy mecz

Zawody prowadzi trójka sędziów z KS Wrocław – głównym jest Damian Nowak

5′ – w pierwszych minutach więcej przy piłce utrzymują się poloniści, jako pierwsi na bramkę strzelali jednak wałbrzyszanie – uderzenie Migalskiego bardzo niedokładne

6′ – bardzo dobra indywidualna akcja Łuszkiewicza, nasz pomocnik w ostatniej chwili ograny przez stopera Górnika

9′ – po jednym rzucie rożnym dla obu ekip – piłki wyczyścili obrońcy, zażegnując niebezpieczeństwo

15′ – szybka gra z obu stron, jak na razie bez czystych sytuacji do zdobycia gola

21′ – groźnie w naszej szesnastce, piłka przeleciała wzdłuż piątego metra, ale nikt z gości nie zdołał jej sięgnąć

31′ – Jan Rytko wyprowadza Górnika na prowadzenia. Wałbrzyszanie prowadzą 1:0!!!

35′ – Myrta decyduje się na strzał z dystansu – piłka obok bramki

37′ – Rytko – żółta kartka

39′ – Białas-  żółta kartka

43′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne, akcję strzałem kończy Skowroński, ale piłka przelatuje nad poprzeczką

koniec pierwszej połowy – Górnik Wałbrzych prowadzi 1:0!

rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie

52′ – boisko opuszcza Migalski, w jego miejsce Rodziewicz

56′ – Tragarz zastępuje Szczygła

56′ – wciąż nie możemy przedrzeć się przez zasieki obronne rywali. Nasze ataki rozbijane są tuż przed polem karnym. Rywale ograniczają się do kontrataków

58′ – Białas zagrywa nieszczęśliwie ręką we własnym polu karnym. Dariusz Michalak z rzutu karnego na 2:0 dla Górnika!!!

64′ – Chajewski uderza z rzutu wolnego – broni Kot

66′ – ależ blisko gola dla świdniczan, Ł. Kot z główki po rzucie rożnym obija tylko poprzeczkę!

69′ – Kot zagrywa do Myrty, ten nie zdołał sięgnąć piłki

75′ – Łuszkiewicz wychodzi oko w oko z Jaroszewskim i niestety przegrywa to starcie

79′ – mamy pecha, świetne uderzenie Szuby z rzutu wolnego – znów poprzeczka!

80′ – Somala zastępuje Łuszkiewicza

82′ – druga zmiana w Górnika – Dec za Bogacza

83′ – Dec – żółta kartka

86′ – no w końcu dopięliśmy swego, Myrta dostaje dobrą piłkę od Tragarza i strzela na 1:2!!!

koniec meczu – przegrywamy 1:2!

Poprzedni artykułŚwidnica odkrywa swoje cenne zabytki i turystyczne atrakcje [FOTO]