Strona główna Sport Inne Koszykarze powalczyli w Oleśnicy

Koszykarze powalczyli w Oleśnicy

0

Zacięty przebieg miał mecz 18. kolejki III ligi pomiędzy Klubem Koszykówki Oleśnica a Prakto Polonią Świdnica. Drużyna trenera Mieczysława Młynarskiego do końca starcia walczyła o korzystny rezultat, ale ostatecznie górą byli rywale.

Początek meczu był fatalny w wykonaniu świdniczan, którzy przegrali pierwszą kwartę 15:33. W tym momencie trudno było szukać pozytywów i nadziei na korzystny rezultat w Oleśnicy. Biało-zieloni rzucili się jednak do odrabiania strat. Na półmetku zmagań na tablicy wyników zrobiło się już tylko 47:38, a przed finałową odsłoną przegrywaliśmy różnicą 2 „oczek”. Ostatnie minuty lepiej rozegrali jednak miejscowi, którzy wygrali spotkanie 86:77. Teraz świdnicką drużynę czekają dwa pojedynki rozgrywane w hali na osiedlu Zawiszów. W środę, 1 marca podejmiemy o 20.00 UKS Rio Team Złotoryja, a w sobotę, 4 marca o 18.00 rozpocznie się pojedynek przeciwko KKS-owi Siechnice. Poloniści liczą na kolejne wygrane, które pozwoliłyby na opuszczenie ostatniej pozycji w tabeli.

KK Oleśnica – Prakto Polonia Świdnica 86:77 (33:15, 14:23, 20:27, 19:12)

Polonia: Soboń 15, Olszewski 12, Kaczmarczyk 11, Biernat 10, Słobodzian 9, Korłub 6, Sieńko 6, Kaliński 3, Połeć 3, Rogacz 2, Majcher, Ozga