Strona główna Sport Piłka nożna Kolejna wygrana Stali

Kolejna wygrana Stali

0

Po przegranej w poprzedniej kolejce z Pogonią Pieszyce 2:3 piłkarze Stali Świdnica wywalczyli na własnym boisku kolejne trzy punkty pokonując po ciekawym spotkaniu LKS Bystrzycę Górną 5:3.

Cieszą 3 punkty, ale w obronie nie wyglądało to najlepiej. Niedawno mieliśmy najlepszą obronę, a teraz tracimy bramki jak juniorzy. W drugim meczu z rzędu straciliśmy trzy bramki. Z początku, chyba już w 5. minucie straciliśmy bramkę na 0:1, potem z początku drugiej połowy na 2:2. Ewidentnie brakowało koncentracji. Ogólnie w meczu było dużo walki. Dwóch zawodników: Mróz i Majcherczyk musieli zejść z boiska z powodu kontuzji. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo i na Jaworzynę będziemy mieli w miarę optymalny skład – powiedział trener Tomasz Oleksy.

Stal Świdnica- LKS Bystrzyca Górna 5:3 (2:1)

Bramki dla Stali: Wilk (2), Majcherczyk , Mróz, Dolecki

Bramki Dla LKS-u: Rybarczyk (2), Somala

Stal: Kot, Dec, Salamon, Jędrasiewicz, Piotrowski, Mróz, Wilk, Madziała, Czernicki, Majcherczyk, Chrzan oraz Mika, Szubart, Dolecki, Morawski, Sikora

LKS: Bielak, K. Szewczyk, Żygadło, Pasiewicz, Klag, Konefał, Somala, Sajdak, Pieniążek Łysoń, Rybarczyk oraz Bezegłów, W. Szewczyk, Zięba, Kuczmajewski