Strona główna Sport Piłka nożna Kloc show w Jeżowie Sudeckim

Kloc show w Jeżowie Sudeckim

0

Jeszcze kilka dni temu szykowali się do startu rozgrywek klasy okręgowej, a dziś zgarnęli trzy punkty w IV lidze. Wskutek wycofania się z rozgrywek IV ligi LKS-u Stary Śleszów, rywalem beniaminka Lotnika Jeżów Sudecki na inaugurację sezonu byli właśnie żarowianie. Podopieczni Adama Łagiewki zwyciężyli 3:2, a klasą samą dla siebie był Przemysław Kloc.

piłka nożna - uniwersalne

Pierwsza połowa należała do gospodarzy spod Jeleniej Góry, którzy prowadzili po bramce Damiana Gurgula. Po przerwie padły jeszcze cztery gole zdobyte przez dwóch głównych aktorów niedzielnego widowiska: Damiana Gurgula i Przemysława Kloca. Najpierw do wyrównania doprowadzili Zjednoczeni, ale znów dał o sobie znać Gurgul wyprowadzając Lotnika na prowadzenie. Ostatnie minuty meczu to popis Kloca, który trafił do sieci w 82. i 93. minucie pojedynku, a 3 punkty pojechały ostatecznie do ekipy z powiatu świdnickiego.

Lotnik Jeżów Sudecki – Zjednoczeni Żarów 2:3 (1:0)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Bielski, Kaczmarczyk, Chłopek, Czoch (80′ Łuczak), Kołodziej, Dubicki (70′ Bobrecki), Goździejewski, Kloc, Łagiewka (70′ Jernutowski)