Strona główna Sport Inne Kiepski występ koszykarzy Prakto Polonii w Złotoryi

Kiepski występ koszykarzy Prakto Polonii w Złotoryi

0

Bardzo słabo w 2017 rok weszli koszykarze trzecioligowego Prakto Polonii Świdnica. Podopieczni trenera Mieczysława Młynarskiego ulegli na wyjeździe w zaległym pojedynku UKS-owi Rio Team Złotoryja 58:88!

_dsc0385

Już od pierwszych minut przewaga rywali rosła w błyskawicznym tempie i trudno było szukać pozytywów i liczyć na korzystny rezultat. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili różnicą 10 „oczek”, a do szatni obie drużyny schodziły przy wyniku 51:25 dla Rio. Po zmianie stron przeciwnicy spuścili nieco z tonu, ale i tak wygrali każdą partię – trzecią 16:14, a czwartą 21:18. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 88:58 dla miejscowych. Po tej porażce biało-zieloni wciąż zamykają stawkę zespołów. W swoim dorobku mamy jedną wygraną i aż dziewięć przegranych.

UKS Rio Team Złotoryja – Prakto Polonia Świdnica 88:58 (24:14, 27:12, 16:14, 21:18)

Prakto: Sieńko 15, Kurpiel 10, Biernat 9, Olszewski 8, Majcher 6, Rogacz 4, Soboń 4, Ozga 2