Strona główna Sport Piłka nożna Karolina wygrywa z Kuźnią i dziś zagra z Polonią-Stal

Karolina wygrywa z Kuźnią i dziś zagra z Polonią-Stal

0

Do trzech razy sztuka. Po porażce z AKS-em Strzegom i remisie z Nysą Kłodzko, drużyna Karoliny Jaworzyna Śląska sięgnęła po sparingowe zwycięstwo. Podopieczni Tomasza Idziaka w efektownym stylu ograli Kuźnią Jawor 6:1.

piłka nożna - uniwersalne

Zespół z legnickiej klasy okręgowej trzymał dystans jeszcze do przerwy, kiedy to było 2:1 dla jaworzynian. Po przerwie gospodarze zanotowali jeszcze cztery trafienia. Na listę strzelców w ekipie gospodarzy wpisali się Schmidt, Ptak, Mróz, Borowy, Wudel i jeden z zawodników testowanych. Kolejnym przeciwnikiem Karoliny będzie ligowy rywal Polonia-Stal Świdnica. Spotkanie rozegrane zostanie dziś w Jaworzynie Śląskiej, początek meczu o 18.00.

Karolina Jaworzyna Śląska – Kuźnia Jawor 6:1 (2:1)

Karolina: Wajdzik, Idziak, Salamon, M. Rosiak, Borowy, J. Rosiak, Ptak, Mróz, Schmidt, Leletko, D. Tymcik, B. Tymcik, Adamowicz, Wudel oraz 3 zawodników testowanych.