Strona główna Sport Piłka nożna Karolina przegrywa, mecz AKS-u przełożony

Karolina przegrywa, mecz AKS-u przełożony

0

Ze względu na fatalne warunki atmosferyczne niedzielna – wyjazdowa potyczka AKS-u Strzegom w Ścinawie została odwołana. Kolejną porażkę w IV lidze zanotowali natomiast zawodnicy Karoliny Jaworzyna Śląska.

Drużyna Sokoła Marcinkowice potwierdziła, że w tym sezonie szczególnie na własnym terenie jest niezwykle mocna. Miejscowi pokonali jaworzynian 3:1, a wszystkie trafienia zanotowane zostały w ostatnich 30 minutach gry. Na prowadzenie przeciwników wyprowadził Igor Janiuk, a rezultat w 89. minucie podwyższył Rafał Rybiński. To nie był jednak koniec emocji w tym starciu. Karolina złapała jeszcze kontakt po golu w 90. minucie autorstwa Rafała Lubera, ale Sokół zadał decydujący cios (Bartłomiej Płomiński z rzutu karnego), wygrywając ostatecznie 3:1.

Nie jest jeszcze znany nowy termin rozegrania meczu Odra Ścinawa – AKS Strzegom.

Sokół Marcinkowice – Karolina Jaworzyna Śląska 3:1 (0:0)

Karolina: Wajdzik, Luber, M. Krawczyk, Tatuśko, Mróz (79′ Adamowicz), Czernicki, Rosiak (59′ Schmidt), Ptak (86′ Marmajewski), Drąg, Borowy, Ignatowicz