Strona główna 0_Slider Kanonada strzelecka piłkarzy Polonii-Stali!

Kanonada strzelecka piłkarzy Polonii-Stali! [FOTO]

0

W sparingowej potyczce dwóch czwartoligowców, piłkarze Polonii-Stali Świdnica zdemolowali Karkonosze Jelenia Góra. Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza posiadali inicjatywę przez pełny dystans 90 minut, kończąc spotkanie wynikiem 8:2!

W porównaniu do poprzednich spotkań biało-zieloni z pewnością poprawili skuteczność pod bramką przeciwnika, ale gdyby jeszcze lepiej nastawili celowniki, to wynik mógł być dwucyfrowy. Do przerwy było 4:0 dla gospodarzy, a bramkarza Karkonoszy „ukąsili” Krystian Jagieła, Wojciech Sowa, Andrii Kozachenko i Oskar Łuszkiewicz. Po zmianie stron w nasze szeregi wdało się lekkie rozluźnienie, a przyjezdni odpowiedzieli dwoma trafieniami i zrobiło się 4:2. Chwilę później wszystko wróciło już jednak do normy. Celną główką po rzucie rożnym dla biało-zielonych popisał się Łukasz Kot, a następnie akcję świdniczan wykończył Wojciech Sowa. Dzieła zniszczenia dopełnili Kamil Szczygieł i Dawid Gładysz. Karkonosze w ostatnich grach kontrolnych wygrywały po 8:1 z Woskarem Szklarska Poręba i Łużycami Lubań, tym razem to jeleniogórzanie musieli głównie wyjmować piłkę z własnej sieci, przegrywając aż 2:8.

W kolejnym meczu kontrolnym, nasi piłkarze zagrają z trzecioligowym Górnikiem Wałbrzych. Do konfrontacji dojdzie w sobotę, 25 lutego o 12.00 w Wałbrzychu.

Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 8:2 (4:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Klemiński, Jędrasiewicz, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Kozachenko, Jagieła, Szczygieł, Myrta oraz Kurzeja, Białas, Somala, Gładysz, Kusio