Kalendarz

Kalendarz

Sty
21
sob
Spektakl familijny „Mała Syrenka” @ Świdnicki Ośrodek Kultury
Sty 21@16:00 – 17:30

UWAGA : ZE WZGLĘDU NA CHOROBĘ AKTORÓW, ŚOK informuje,że spektakl „Leśne przygody Tymoteusza” nie odbędzie się, w zamian zapraszamy na spektakl „MAŁA SYRENKA

Adaptacja jednej z piękniejszych i bardziej lubianych przez dzieci baśni Hansa Christiana Andersena – opowieść o morskiej syrence, która z miłości do szlachetnego księcia opuszcza swój podwodny świat.
Jeleniogórska wersja baśni nieco łagodzi jej przebieg. – W oryginale książę żeni się z inną dziewczyną, a syrenka z nieszczęśliwej miłości ginie w morskich falach – przypomina Bogdan Nauka, autor adaptacji i reżyser spektaklu. – W naszej opowieści nieszczęśliwą Syrenkę z opresji ratuje ojciec, Król Mórz Tryton.

Obsada: Dorota Fluder, Dorota Korczycka –Bąblińska, Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Tadeusz Ksiądzyna,  Radosław Biniek, Sylwester Kuper, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski
Adaptacja i reżyseria – Bogdan Nauka
Scenografia – Iwona Makowska
Muzyka – Agim Dżeljilji

Bilety 12 zł (sprzedaż Informacja Turystyczna, ul.Wewnętrzna 2 / rezerwacja telefoniczna 748520290)

syrenka-13

Sty
22
nie
Koncert operetkowy – w rytmie czardasza i walca @ Świdnicki Ośrodek Kultury
Sty 22@16:00 – 17:30
Koncert operetkowy - w rytmie czardasza i walca @ Świdnicki Ośrodek Kultury | Świdnica | Województwo dolnośląskie | Polska

Dwugodzinna uczta dla melomana wypełniona melodiami z operetek wiedeńskich mistrzów w wykonaniu znanych na świecie solistów wrocławskich scen muzycznych.

Sty
25
śr
Wizyta Lecha Wałęsy @ teatr w Świdnicy
Sty 25@18:00 – 20:00

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniu proszone są o zapisywanie się w Informacji Turystycznej w Świdnicy od  17 stycznia. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko na miejscu – informuje Magdalena Dzwonkowska z UM w Świdnicy. Do rozdania jest 100 wejściówek.

Spotkanie organizowane jest w cyklu „Porozmawiajmy o Polsce”. Dotychczas Lech Wałęsa odwiedził 25 miejscowości w całej Polsce.

Sty
28
sob
Grażyna Łobaszewska koncert @ Świdnicki Ośrodek Kultury
Sty 28@18:00
Lut
4
sob
Bal i recital Renaty Przemyk dla Mai Tyczyno @ Hotel pod Wierzbą
Lut 4@18:00 – Lut 5@05:00
Bal i recital Renaty Przemyk dla Mai Tyczyno @ Hotel pod Wierzbą | Świdnica | Województwo dolnośląskie | Polska

Renata Przemyk zaśpiewa podczas balu dobroczynnego dla Mai Tyczyno. 9-letnia dziewczynka cierpi na ciężką chorobę genetyczną i od urodzenia wymaga kosztownego leczenia oraz rehabilitacji. Podczas bali zostaną zlicytowane wartościowe przedmioty, przekazane m.i. przez prezydentów RP Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudę.

Cena zaproszenia 440 zł PARA

Rezerwacja: malgos.ty@gmail.com lub tel: 661 200 000

Lut
5
nie
Charytatywny maraton zumby @ OSiR Strzegom
Lut 5@15:00 – 17:00

zumba-strzegom

Lut
18
sob
Alosza Awdiejew koncert @ Świdnicki Ośrodek Kultury
Lut 18@18:00