Strona główna Sport Piłka nożna IV liga: Wygrana Karoliny, remis Victorii

IV liga: Wygrana Karoliny, remis Victorii

0

Z dobrej strony spisały się nasze pozostałe zespoły z rozgrywek grupy wschodniej IV ligi. Po kolejne trzy punkty sięgnęła Karolina Jaworzyna Śląska, z remisem rywalizację zakończyła Victoria Świebodzice.

Jaworzynianie rozstrzygnęli sprawę już w pierwszej części gry. Dwukrotnie receptę na bramkarza Bystrzycy Kąty Wrocławskie znalazł Marcin Bałut, a na 3:0 trafił Łukasz Schmidt. W drugiej połowie gospodarze zdołali zaliczyć jedynie honorowego gola.

Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Karolina Jaworzyna Śląska 1:3 (0:3)

Karolina: Wajdzik, Czernicki (82′ Tymcik), Drąg, Salamon, M. Rosiak, Borowy, Ptak (57′ Roszak), Mróz (61′ J. Rosiak), Schmidt (65′ Piątek), Wilk, Bałut

Po raz pierwszy w rundzie wiosennej zapunktowali piłkarze Victorii Świebodzice. Podopieczni Piotra Przerywacza zremisowali na własnym boisku 1:1 z Orłem Sadowice. Do przerwy rywale prowadzili 1:0, ale po zmianie stron świebodziczanie za sprawą Pawła Grzesiaka zdołali doprowadzić do remisu.

Victoria Świebodzice – Orzeł Sadowice 1:1 (0:1)

Victoria: Osóbka, Błaszczak, Borgoń (80′ Galasiński), Borowiec, Dobrowolski (46′ Grzesiak), Laskowski (61′ Szymańczak), Meges, Niemczyk, Słapek, Struski, Traczykowski