Strona główna Sport Piłka nożna III liga piłkarska: Miedź II Legnica – Polonia-Stal Świdnica (RELACJA LIVE)

III liga piłkarska: Miedź II Legnica – Polonia-Stal Świdnica (RELACJA LIVE)

Zapraszamy na relację live prosto z Legnicy, gdzie nasi piłkarze walczą o trzecioligowe punkty z rezerwami Miedzi. Zaczynamy o 11.00, zapraszamy do śledzenia najważniejszych boiskowych wydarzeń ze stadionu przy ulicy Hetmańskiej.

DSC_5050

Skład naszej drużyny: Stitou, Jaros, Pawlak, Sudoł, Truszczyński, Borowy, Sowa, Tobiasz, Wargin, Szczygieł, Tarnov.

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – pierwsze minuty to gra w środkowej strefie boiska, bez zagrożenia dla bramkarzy obu ekip

5′ – Tobiasz uderza z 25 metrów, piłka przelatuje obok legnickiej bramki

6′ – rzut rożny dla Miedzi, Borowy zagrywa ręką i rzut karny dla gospodarzy. Niestety… Do piłki podchodzi Wasilewski i jest 1:0 dla Miedzi!

8′ – kolejny korner dla legnicza, futbolówka pewnie ugrzęzła w dłoniach Stitou

9′ – na połowie rywali próbuje przedzierać się Tarnov, radzą sobie jednak z nim miejscowi

10′ – Tobiasz uderza z dystansu bardzo niecelnie

12′ – strata gola nie podłamała biało-zielonych, próbujemy atakować szukając wyrównania

13′ – niestety Miedź nas w tej akcji „rozklepała” – Wasilewski dostał piłkę na 14. metrze i precyzyjnym strzałem po długim słupku dał swojej drużynie prowadzenie 2:0! Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka!

16′ – Legniczanie suną z kolejną akcją, piłka po strzale jednego z rywali mija słupek bramki Stitou

20′ – przez ostatnie kilkadziesiąt sekund zamknęliśmy Miedź na ich połowie, niestety brak strzałów i tego decydującego podania

22′ – Tarnov decyduje się na strzał z 25 metrów, dobrze interweniuje golkiper Miedzi

24′ – Tarnov z rzutu wolnego – znów udanie bramkarz gospodarzy!

26′ – Iegor Tarnov dopiął swego, fantastyczne uderzenie z 30 metrów – piłka „wpada za kołnierz” bramkarza legnickiej Miedzi!!! Już tylko 2:1 dla Legnicy!

30′ – Ukraiński snajper Polonii-Stali dośrodkował piłkę w pole karne, w akcję wmieszał się golkiper Miedzi zażegnując niebezpieczeństwo

34′ – trzeciej bramki szukała Miedź, strzał jednego z rywali bardzo niecelny

38′ – znów atakuje Miedź, plany miejscowym pokrzyżował Stitou

41′ – rzut wolny dla Miedzi, piłka wrzucona w pole karne, dobrze piąstkuje Amin

43′ – na 23. metrze faulowany Iegor Tarnov… Dośrodkowanie wyłapuje bramkarz

44′ – ależ bomba piłkarza legnickiej Miedzi z 24 metrów, piłka przelatuje nad poprzeczką!

koniec pierwszej połowy, przegrywamy 1:2. Zapraszamy za kwadrans

zaczynamy drugą połowę, bez zmian w składach

49′ – pierwsze minuty to wzajemne badanie się obu stron, od bramki rozpoczyna Amin Stitou po niecelnym zagraniu legniczan

54′ – na murawie upadł w polu karnym Paweł Tobiasz – to chyba jednak nic poważnego

55′ – w zdecydowanym natarciu świdniczanie, Miedź skupia się na defensywie szukając okazji do kontry

56′ – rzut rożny dla Polonii-Stali, piłkę głową trącił Borowy – obok bramki

61′ – rzut wolny dla Polonistów, piłkę udanie piąstkuje bramkarz

63′ – Tobiasz ucierpiał w kolejnym starciu i nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Filip Ciuba

67′ – Miedź jakby siadło nieco kondycyjnie oddając nam coraz więcej pola

70′ – mieliśmy trochę szczęście. Kontra Miedzi zakończona główką piłkarzy gospodarzy z 8 metrów – na szczęście obok bramki

72′ – Szczygieł staranowany w polu karnym przez bramkarza Miedzi. Sędziowie patrzą na siebie i milczą. To był stuprocentowy karny! Sowa za komentowanie żółta kartka

75′ – rzut wolny dla gości, Sowa szuka partnerów – złe podanie, piłka w dłoniach bramkarza

78′ – kontra Miedzi, piłka po strzale przeciwników mija spojenie słupka z poprzeczką

82′ – zmiana w naszym zespole, Filipczak za Szczygła

85′ – walczymy niesłychanie mocno o doprowadzenie do wyrównania

87′ – świetna okazja Filipczaka, nasz pomocnik strzela w boczną siatkę!

90′ – sędzia dolicza przynajmniej 4 minuty

90′ – fantastycznie broni nogami Stitou, mogło być 3:1 dla Miedzi

90+’ – kilka wrzutek w pole karne legniczan, bez powodzenia, bez wyrównania dla Polonii-Stali