Strona główna Sport Piłka nożna Hit wiosny na boiskach IV ligi: Polonia-Stal – Foto-Higiena

Hit wiosny na boiskach IV ligi: Polonia-Stal – Foto-Higiena [RELACJA LIVE]

0

W niezwykle ciekawie zapowiadającym się meczu 25. kolejki IV ligi dolnośląskiej wicelider tabeli Polonia-Stal Świdnica podejmie lidera Foto-Higienę Gać. Początek meczu o 17.00, przypominamy o odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Jędrasiewicz, Ł. Kot, Sowa, Somala, Szczygieł, Jagieła, Szuba, Myrta

Skład Foto-Higieny: Gąsiorowski, Krzyśków, Pożarycki, Sudoł, Orzechowski, Kalinowski, Wejerowski, Dorobek, Kucyniak, Wargin, Wróbel

za kwadrans rozpoczynamy spotkanie

W ostatniej chwili zmiana w naszym składzie, kontuzjowanego Salamona zastępuje Klemiński

zaczynamy spotkanie

3′ – szybkie spotkanie z obu stron, na razie bez czystych sytuacji

5′ – niestety przegrywamy 0:1. Piłkę z bliskiej odległości do siatki skierował Michał Wróbel!

9′ – dwa rzuty rożne dla świdniczan, radzą sobie z tymi sytuacjami defensorzyy gości

11′ – Szuba uderza z rzutu wolnego, piłka wpada tylko w boczną siatkę

16′ – kolejny korner dla gospodarzy, znów lepsi w powietrzu rywale

21 – Szuba mocnym uderzeniem z dystansu próbuje zaskoczyć Gąsiorowskiego – piłka w dłoniach bramkarza

24′ – Kot bardzo dobrze broni strzał zawodnika z Gaci

28′ – Wróbel uderza z dystansu, broni Kot

34′ – kilka wrzutek w pole karne ekipy z Gaci, znów bez zakończenia z naszej strony

35′ – groźna kontra przeciwników, pewnie interweniuje Jędrasiewicz

38 – Szuba – żółta kartka

43′ – mocny strzał z dystansu Wojtka Sowy – mamy remis 1:1!!!

koniec pierwszej połowy – mamy remis 1:1!

rozpoczynamy drugą odsłonę

Strójwąs zmienia Wargina

47′ – Kozachenko kropnął z dystansu, piłka obok bramki

50′ – bardzo dobrze z akcją ofensywą zabrał się Jagieła, jego rajd zatrzymał się niestety na ostatnim stoperze Foto-Higieny

53′ – Myrta przegrywa pojedynek jeden na jednego z Gąsiorowskim

54′ – Synowiec i Kątny w miejsce Dorobka i Wejerowskiego

55′ – Krystian Jagieła z ostrego kąta strzela na 2:1. Gąsiorowski pokonany, Polonia-Stal prowadzi z Foto-Higieną!

57′ – Łuszkiewicz zastępuje Myrtę

60′ – Szuba mocno uderzył z 20 metrów, Gąsiorowski ze sporym trudem paruje piłkę na rzut rożny

68′ – Strójwąs – żółta kartka

68′ – Szuba z rzutu wolnego w mur

72′ – Sowa – żółta kartka

72′ – mieliśmy trochę szczęście, Kot sparował piłkę po uderzeniu głową Wróbla na słupek, a następnie pewnie złapał futbolówkę

75′ – Ł. Kot – żółta kartka

76′ – Salak w miejsce Kucyniaka

76′ Kot dobrze w bramce broniąc strzał z narożnika pola karnego

83′ – Foto-Higiena z inicjatywą, ale bez większego zagrożenia. Przed momentem strzelał Sudoł, ale metr nad bramką

83′ – Grochowski w miejsce Orzechowskiego

85′ – Szuba zablokowany, Szczygieł w znakomitej okazji strzela obok bramki

90′ – sędzia dolicza 3 minuty

koniec meczu – wygrywamy 2:1 i przerywamy serię 24 meczów gości bez porażki. To nasza 4 wygrana z rzędu!!!