Strona główna 0_Slider Grają piłkarze. Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo

Grają piłkarze. Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo [RELACJA LIVE]

0

Nietypowo, bo w niedzielę rozgrywają swój kolejny mecz o czwartoligowe punkty piłkarze Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni podejmują na własnym boisku zespół Unii Bardo. Startujemy o 14.00, przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Salamon, Mazanka, Sowa, Somala, Szuba, Łuszkiewicz, Jagieła, Szczygieł

Skład Unii: Gembara, Łaski, Deneka, Czachor, Olejarnik, Robak, Okrojek, Szczepek, Brzęczkowski, Chęciński, Wiszowaty

Dzisiejsze zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów z Jeleniej Góry – głównym będzie Adam Trudziński

rozpoczynamy pojedynek!

4′ – Szczygieł wychodzi oko w oko z Gembarą – strzela tylko w boczną siatkę

9′ – Łuszkiewicz uderza z dystansu – zostaje zablokowany

15′ – wrzutka Szuby z rzutu wolnego – niestety nikt nie zamyka akcji

21′ – rzut wolny dla Polonii-Stali z okolicy 20, metra – Szuba uderza bardzo niedokładnie

24′ – kolejna centra Szuby, lecz i tym razem dobrze w obronie goście

25′ – ostatnie minuty należą do świdniczan

29′ – Chęciński decyduje sie na strzał z narożnika pola karnego – piłka przelatuje jednak daleko od bramki strzeżonej przez Kota

31′ – bardzo mocne uderzenie na bramką Kota – dobrze interweniuje nasz bramkarz

33′ – Kot broni sytuacje jeden na jednego z Chęcińskim!

36′ – Szuba dorzuca z rogu, główkuje Salamon, ale niecelnie

44′ – Chęciński wykonuje rzut rożny, piłka trafia na głowę Robaka, który strzela na 1:0 dla Barda!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1

rozpoczynamy drugą połowę

51′ – rozpoczynamy drugą połowę od mocnego uderzenia, blisko gola Sowa

55′ – Unia całkowicie zamknięta na własnej połowie, na razie brakuje jednak klarownych okazji

60′ – Szuba wrzuca piłkę w pole karne – futbolówkę łapie Gembara

62′ – Kozachenko uderza – broni bramkarz Unii

67′ – bardzo groźna kontra rywali – w ostatniej chwili zdołaliśmy jednak zablokować te uderzenie

68′ – rzut rożny dla Unii, kiepska postawa naszych obrońców i Okrojek pakuje piłkę w zamieszaniu na 2:0!

70′ – Szczygieł z 20 metrów trafia wprost w bramkarza

73′ – arbiter dyktuje jedenastkę dla Unii, Czachor strzela na 3:0!

73′ – Skowroński zastępuje Mazankę

78′ – Klemiński pojawia się na boisku w miejsce Szuby

83′ – Kucharski zastępuje Białasa

85′ – tempo meczu siadło, gospodarze walczą, ale są nieco zrezygnowani takim obrotem sprawy

koniec meczu – przegrywamy 0:3

Poprzedni artykułOczyszczacze powietrza w przedszkolach i żłobkach niepotrzebne?