Gorące Kino na Szpilkach

Gorące Kino na Szpilkach [FOTO]

10
PODZIEL SIĘ

W holu tłum, sala kinowa pękająca w szwach – oto jak świdniczanki przyjęły zaproszenie kina Cinema 3D na świętowanie Dnia Kobiet z Kinem na Szpilkach. Było gorąco – bynajmniej nie za sprawą licznie przybyłych pań czy niedziałającej klimatyzacji. Wszystkiemu „winien” jeden młodzieniec.

Marcowa edycja Kina na Szpilkach, poza wyczekiwaną główną atrakcją wieczoru w postaci występu przedstawiciela grupy chippendales, przyniosła kilka nowości. Wieczór rozpoczął się tradycyjną lampką szampana w holu kina oraz możliwością odwiedzenia stoisk sponsorów. Sala kinowa bardzo szybko wypełniła się po brzegi, a zgromadzone panie mogły usłyszeć życzenia z okazji ich zeszłotygodniowego święta, które w imieniu Cinema 3D złożył Bartosz Zacharski. Rozstrzygnięto konkurs na fotografię ukazującą kobiece piękno podczas codziennych obowiązków. Laureatką została pani Elżbieta, która z dużą dawką humoru i dystansu przedstawiła obraz kobiety, ale wyróżniono także panią Grażynę Gryka za pokazanie siebie realizującej swoje hobby. Panie wykazały się świetną znajomością języka czeskiego w konkursie drużynowym, a na koniec wybrały Michała Żebrowskiego „Ciachem Kina na Szpilkach”. Aktor otrzyma specjalny certyfikat potwierdzający ten tytuł. Podczas każdej edycji będziemy dawać Paniom możliwość wybrania „Ciacha Kina na Szpilkach” spośród aktorów grających w prezentowanych filmach – opowiada Bartosz Zacharski – Decydować będzie siła głosów i to dosłownie.

Niewątpliwie kulminacyjnym punktem wieczoru okazał się występ przedstawiciela grupy „Heart Breakers”. Mężczyzna zaprezentował taniec erotyczny, do którego zaprosił również panie z sali kinowej. Było gorąco!

Kolejne Kino na szpilkach już w maju. Zapraszamy!

/red./

foto Anna Pawłowska

 

 • Topik

  Jak baby są na striptizie i obmacują facetów to jest ok.
  A my na dzień faceta gdzie mamy swój striptiz

  • Nie usuwajcie konta!

   Skoro o naszym dniu tutaj nic nie napisali, to znaczy że go nie było. I kropka. Za rok możemy urządzić piknik chłopów ma Rynku, to może co napiszo.

   • Gryzli

    W sobotę w Levelu na grunwaldzkim wystąpią dziewczyny z grupy army of lovers 😉 dodam że to będą striptizerki czyli fajny pokaz się szykuje 😉

 • Barbarian

  Hahaha. Ta typiara na krześle mnie rozpierdzieliła.Ale podjarana. Jakby to była moja żona/dziewczyna to bym się ze wstydu spalił przed znajomymi.

 • Barbarian

  Gdzie mój koment patafiany??

 • Barbarian

  Cenzura jak w Chinach.

 • olo

  No właśnie, gdzie jest KINO W KOWBOJKACH!!!
  Ta lala z krzesła pewnie miała mokrego pampersa, sam chętnie bym ją zrobił.

 • Siostra Bernadetka

  Facet w gaciach i spracowanych „lakierkach” – widok niezapomniany. Niestety.
  Nie wiem komu powinno być bardziej wstyd, czy kobietom które raz manifestują „walkę” o godność kobiecą a potem zamawiają męską srtiptizerkę i do tego media, czy temu facetowi który nie ma za grosz godności. Kijem bym takiego nie tknęła.

  • Nie usuwajcie konta!

   Czego chcesz od chłopaka? Poobmacywał jakieś desperatki, trochę one jego, biły mu brawo i jeszcze dostał za to kasę! 🙂 Widać tego potrzebują współczesne kobiety 😉

 • olo

  Ta w niebieskich szpilach na krzesełku to pewnie pampersa wykręcała. Sam bym ją obrócił ostro. Ciekawe kiedy zrobią kino w kowbojkach?