Strona główna 0_Slider Efektowne rozpoczęcie 2017 roku!

Efektowne rozpoczęcie 2017 roku! [FOTO]

0

Bardzo dobrze w nowy 2017 roku weszły siatkarki drugoligowego MKS-u Polonii Świdnica. Zespół trenera Marka Olczyka pewnie w trzech setach pokonał na własnym terenie niżej notowaną Zorzę Wodzisław Śląski.

dsc_1460

Już od początku rywalizacji świdniczanki pragnęły udowodnić swoją wyższość. Wiceliderkom to się udało. Miejscowe zwyciężyły pierwszego seta 25:17. W drugiej odsłonie było jeszcze lepiej bowiem oddaliśmy rywalkom tylko 16 „oczek”. Wydawało się, że nasze siatkarki sięgną po pewną wygraną w trzech setach, ale wkradła się chwila dekoncentracji. Polonistki uzyskały kilkupunktową przewagę lecz przyjezdne zdołały odrobić starty i doprowadzić do remisu 21:21. Faworytki końcówkę rozegrały jednak wybornie, wygrywając 25:22, a całe spotkanie 3:0.

MKS Polonia Świdnica – Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)

MKS: Małodobra, Gezella, Woźniak, Druciak, Tomaszewska, Krusiewicz, Adamek, Dynowska, Baran, Szymańska

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, FOTO: Artur Ciachowski/