Strona główna Sport Piłka nożna Efektowna rehabilitacja lidera

Efektowna rehabilitacja lidera

0

Po ostatniej wpadce zrehabilitowała się La Liga, która nie dała szans najmłodszej drużynie ligi Karolinie Junior gromiąc ich aż 34:3.Wyborną skutecznością wykazał się Grzegorz Borowy zdobywca 18 bramek. Młodzi zawodnicy byli tego dnia tylko tłem dla lidera tabeli.

Tempa nie zwalnia Fair Play, który wygrał bez problemów kolejne spotkanie tym razem ze Znajomymi Fryzjera 8:3, warto dodać, że Znajomi zdobyli pierwszą bramkę dopiero w 23. minucie grając przez cały mecz bez zmian. Szóstą bramkę w tym sezonie zaliczył burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz. Bardzo zacięty był mecz Glob Maxu z Wyimaginowanymi Chłopcami, o zwycięstwo walczono do ostatniej minuty meczu. Ostatecznie Wyimaginowani wygrali po bardzo zaciętym spotkaniu 13:12. Emocji nie brakowało również w ostatnim meczu 8. kolejki, w którym Wiśniowa pokonała XXL Bolesławice 7:5.Do przerwy padły tylko trzy bramki. Po przerwie drużyna z Bolesławic wyrównała wynik spotkania na 2:2 ale to wszystko na co było ich stać w tym pojedynku.

Fair Play – Znajomi Fryzjera 8:3 (2:0)
Fair: 3-Kołodziej, 2-Sowa, 1-Grzegorzewicz, Piotrowski, Zadziorski
Znajomi: 1-J.Gradowicz, M.Gradowicz, Myśliński

La Liga – Karolina Junior 34:3 (14:2)
La Liga: 18-G.Borowy, 9-Kurzeja, 4-B.Fudali, 3-M.Krawczyk
Karolina: 2-Kusio, 1-Halik

Glob Max – Wyimaginowani Chłopcy 12:13 (3:6)
Glob: 4-M.Charytanowicz, Włodarczyk, 2-R.Charytanowicz, 1-K.Głogiewicz, Jędras,