Strona główna Sport Piłka nożna Dublet Tragarza i Gładysza, pewna wygrana juniorów

Dublet Tragarza i Gładysza, pewna wygrana juniorów

0

Wysokim zwycięstwem piłkarzy Polonii-Stali Świdnica zakończył się mecz z BKS-em Bolesławiec rozgrywany w ramach Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Zespół trenera Szymona Majcherczyka pokonał przyjezdnych 4:0. Po dwa gole strzelili Szymon Tragarz i Mateusz Gładysz.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia świdniczan. Jakub Filipczak dobrze dograł do Mateusza Gładysza, a ten trafił na 1:0. Mimo sporej przewagi, biało-zielonym nie udało się do przerwy podwyższyć prowadzenia. Tempo podkręciliśmy na około pół godziny przed końcem gry. W 58. minucie po solowej akcji rezultat podwyższył Szymon Tragarz, a chwilę później Gładysz pewnym strzałem po długim słupku wyprowadził naszą ekipę na trzybramkowe prowadzenie. Ostatnie trafienie padło w 81. minucie po precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego Szymona Tragarza.

Polonia-Stal Świdnica – BKS Bolesławiec 4:0 (1:0)

Polonia-Stal: Szczepaniuk, Krupczak (70′ Korólczyk), Mazanka, Białas, Florian, Somala (70′ Kucharski), Gerus (46′ Gonek), Filipczak (77′ Iwanio), Tragarz, Kopacz (72′ Hądzlik), Gładysz (75′ Czabanowski)