Strona główna Sport Piłka nożna Grad goli w meczu Zjednoczonych

Grad goli w meczu Zjednoczonych

0

Podczas inauguracyjnego meczu IV ligi pomiędzy Zjednoczonymi Żarów a Unią Bardo, kibice byli świadkami aż ośmiu trafień. Goście odwrócili losy spotkania, wygrywając 5:3.

Lepiej w ten pojedynek weszli żarowianie, którzy w 16. minucie objęli prowadzenie za sprawą Damiana Uszczyka. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Mirosław Włodarczyk i takim rezultatem zakończyła się pierwsza część gry. Emocji nie zabrakło w drugich 45 minutach. Występujący w Strzegomiu w roli gospodarza Zjednoczeni Żarów, wyszli w 52. minucie ponownie na prowadzenie. Do siatki trafił Konrad Sajdak, ale radość z prowadzenia trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Do remisu 2:2 doprowadził Dawid Kuriata. Na kwadrans przed końcem rywalizacji Marcin Gerlach strzelił na 3:2 dla Unii, ale chwilę później obserwowaliśmy kolejny remis, kiedy to bramkarza rywali pokonał Roman Khvostenko. Końcówka należała już jednak do gości. Na listę strzelców wpisali się Kamil Olejarnik i Daniel Chęciński, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla drużyny z Barda. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę ujrzał jeszcze bramkarz Zjednoczonych, Marcin Hruszowiec.

Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo 3:5 (1:1)

Zjednoczeni: M. Hruszowiec, K. Hruszowiec, Klimaszewski (75′ Łagiewka), Szewczyk, Wojnowski, Uszczyk, Szuba, Sajdak, Khvostenko, Czoch, Baziak