Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali kończą sezon meczem z Wiwą

Piłkarze Polonii-Stali kończą sezon meczem z Wiwą [RELACJA LIVE]

1

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica w ostatnim meczu sezonu 2017/2018 podejmują na boisku w Pszennie ekipę Wiwy Goszcz. Start pojedynku o 17.00, zapraszamy na relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Za moment rozpoczęcie spotkania.

Mamy pierwszy gwizdek arbitra

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Florian, Salamon, Skowroński, Kozachenko, Sowa, Filipczak, Szuba, Szczygieł, Traczykowski, Tragarz

5′ – pierwsze minuty nieznacznie ale dla nas, więcej operujemy piłką, ale bez większego zagrożenia dla bramkarza Wiwy

10′ – bardzo duże zamieszanie pod bramką Wiwy, na nasze nieszczęście piłka ostatecznie przeleciała obok słupka

11′ – Tragarz uderza z dystansu – piłka mija światło bramki

14′ – nieporozumienie naszych obrońców naprawia Kot, broniąc sytuację jeden na jednego z napastnikiem rywali

18′ – rzut rożny dla świdniczan – dobrze interweniują gracze Wiwy

20′ – Sowa próbuje szczęścia strzałem z dystansu – bardzo dobrze interweniuje jednak golkiper drużyny z Goszcza

W składzie polonistów tradycyjnie dziś wielu młodych zawodników. Na uwagę zasługuje debiut w wyjściowym składzie obrońcy Piotra Floriana (rocznik 2000)

23′ – Szuba dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego, akcję strzałem głową finalizuje Skowroński. Prowadzimy 1:0!!!

26′ – rzut wolny dla przeciwników, mocno przeciągnięte dośrodkowanie i od bramki rozpocznie Kot

30′ – korner dla gości – bez zagrożenia

31′ – strata Floriana w okolicach środka boiska, groźna kontra przeciwników, lecz znów bardzo dobrze broni Kot. Przyjezdni z Goszcza muszą ten mecz wygrać, by mieć jeszcze cień szansy na utrzymanie. Widać w ich poczynaniach olbrzymią determinację.

35′ – Szuba znów dorzuca piłkę z rzutu rożnego, tym razem głową piłkę do siatki pakuje Sowa! 2:0 dla Polonii-Stali!!!

38′ – zamieszanie w okolicach naszego szesnastego metra, bezpańska piłka trafia w końcu na 20. metr do jednego z rywali i mamy już tylko 2:1 dla Polonii-Stali!!!

40′ – kolejna centra w pole karne Wiwy – górą golkiper oponentów

44′ – znakomita akcja Tragarza – strzał po krótkim słupku i mamy 3:1 dla świdniczan!!!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 3:1!

rozpoczynamy drugą połowę

48′ – Szuba uderza z dystansu – piłka nad poprzeczką

49′ – w odpowiedzi drużyna Wiwy – Kot broni strzał napastnika goszczan – było groźnie!

54′ – Wiwa próbuje przyspieszać grę, ale brakuje obecnie argumentów, by na poważnie zagrozić świdnickiej bramce

57′ – Tragarz uderza z prawej strony boiska, broni bramkarz Wiwy, ale wskutek dobitki Sowy jest już bezradny! Prowadzimy już 4:1!!!

65′ – bardzo dobra akcja świdnickiego zespołu, rywale w ostatnim momencie wybijają piłkę na rzut rożny

69′ – znakomita akcja Szuby, Traczykowskiego i Tragarza – ten ostatni próbuje strzelać na bramkę rywali, ale piłka obija jedynie spojenie słupka z poprzeczką

75′ – goście wyraźnie opadli już z sił, przejęliśmy zdecydowaną kontrolę nad wydarzeniami na boisku

76′ – Madej zastępuje Filipczaka

79′ – Somala zmienia zmęczonego Floriana

87′ – Kucharski wchodzi na boisko w miejsce Sowy

90′ – Somala blisko piątego gola dla świdniczan, piłka po jego uderzeniu mija poprzeczkę bramki goszczan

90+ – Szczygieł wyłuskał piłkę i pewnym uderzeniem ustala wynik na 5:1!!!

koniec meczu – kończymy sezon wygraną 5:1!