Strona główna 0_Slider Koncertowo na Dniach Świdnicy

Koncertowo na Dniach Świdnicy [FOTORELACJA]

10

Występy lokalnych zespołów rozpoczęły w sobotnie popołudnie na świdnickim Rynku drugi blok koncertowy w ramach Dni Świdnicy. Wieczorem na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji zaśpiewały gwiazdy tegorocznego święta miasta – Paweł Stasiak, Ania Rusowicz i Andrzej Piaseczny. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Koncerty na świdnickim Rynku:

 

Koncerty na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji:

Dzisiaj ostatnie atrakcje, przygotowane na Dni Świdnicy. Od 12.00 do 16.00 potrwa sportowy piknik, a od 17.00 koncerty zespołów Mejk i Łobuzy.

Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

 • Mareczek

  Jaworzyna nas zmiażdżyła, a piątkowy koncert Skaldów to jedna wielka porażka. Garstka emerytów zero atrakcji, jedno stoisko z balonami.

  • Gabriel Kowalski

   Głupoty gadasz. Byłem w Rynku w piątek i sobotę gdy grały nasze zespoły ludowe i było całkiem sporo ludzi. Tak samo na Świecie Dzika i na festynie sportowym.

   Oglądam galerie zdjęć z koncertu Piaska (piasek nie jest dla emerytów baranku) – full ludzi więcej niż na Dodzie. A dziś na disco polo będzie na pewno rekord – ludzie lubią disco polo wiec nie chce ich oceniac a ty tez nie powinieneś bo każdy ma prawo lubić muzykę różnych gatunków .

   • Jan

    Drogi czerwony trollu w piątek na koncercie skaldów była garstka ludzi. Pamiętam czasy jak cały rynek był wypełniony podczas koncertów. Obiektywnie ludzie byli od estrady do namiotu z nagłośnieniem czyli jakieś 10-15 metrów na szerokości rynku. Dramat porażka i śmiech.

 • Politolog z Katowic

  Faktycznie porażka, Jaworzyna i Doda skradły show naszej imprezie, chyba tylko Rihanna albo Taylor Swift uratowałyby naszą imprezę.

  • Gabriel Kowalski

   Co to za sztuka zapłacić kilka baniek z naszej kasy na gwiazdy? Tak jak to TVP z Despacito zrobiła. Żadna sztuka. Każde większe miasto może. Sztuka wg mnie jest zrobić fajne Święto Dzika w rynku czy festyn sportowy na OSiR.

   • Jan

    Przepraszam a ile kosztowało święto dzika? Bo wg mnie lasy państwowe wywaliły kupę kasy. Wasz problem polega na tym że jak ktoś inny wywala kasę albo skarb państwa to jest za darmo. Stara komusza szkoła.

   • Politolog z Katowic

    A Ty myślisz, że Rihanna czy Taylor Swift przyjechałyby do Świdnicy? To fantastyka !!! Prędzej chyba zostanę molestowany seksualnie na Jowiszu!!

 • Nie usuwajcie konta!

  Porażką jest organizowanie Dni Miasta w dwóch sąsiednich miejscowościach jednocześnie. Czy oni nie mają telefonów? Nie dało się dogadać?

  • Jan

   Mają ale nie mają aplikacji- myśl misiu 😉

 • nmisiek

  Na 30 zdjęć tylko 7 pokazują jak bawili się świdniczanie.