Strona główna 0_Slider Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica

Unia Bardo – Polonia-Stal Świdnica [RELACJA LIVE Z MECZU PIŁKARZY]

0

W 28. kolejce piłkarskiej IV ligi dojdzie do spotkania pomiędzy Unią Bardo a Polonią-Stal Świdnica. Początek meczu o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Skowroński, Ł. Kot, Sowa, Łuszkiewicz, Szuba, Szczygieł, Tragarz, Myrta

Do rozpoczęcia spotkania jeszcze niecałe 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

potwornie trudne warunki do gry, upał nie ułatwi dziś gry piłkarzom obu drużyn

5′ – jak na razie spokojna gra w środku pola, bez większego zagrożenia dla obu bramkarzy. Więcej przy piłce jak na razie biało-zieloni.

8′ – bardzo mocne uderzenie Tragarza z wnętrza pola karnego, nasz skrzydłowy w ostatniej chwili zablokowany

15′ – przed momentem groźnie w okolicy naszego pola karnego – napastnik Unii na spalonym i od bramki grę rozpocznie Kot

20′ – było bardzo blisko gola dla polonistów, Tragarz dorzucał piłkę z prawego skrzydła, w polu karnym minęli się z nią Myrta, a następnie jeszcze Szczygieł

22′ – tracimy piłkę tuż przed naszym polem karnym – strzał rywala broni Kot, parując piłkę na rzut rożny

27′ – wciąż bez goli na stadionie w Bardzie, przed momentem Szuba znakomicie dograł do Szczygła, ale ten przegrał starcie z obrońcą Unii

30′ – przerwa na uzupełnienie płynów

36′ – Łuszkiewicz uderza z dystansu, piłkę pewnie łapie bramkarz gospodarzy

43′ – Sowa – żółta kartka

45′ – potężne uderzenie Myrty z dystansu, w ostatniej chwili interweniuje golkiper Unii!

koniec pierwszej połowy – remis 0:0

zaczynamy drugą połowę bez zmian w składzie

48′ – na murawie rozpoczyna się ostrzejsza gra – żółtą kartkę ogląda jeden z rywali

52′ – świetna okazja miejscowych, napastnik Unii uderza obok Kota, ale również obok prawego słupka naszej bramki…

58′ – zmiana w naszej drużynie – Somala zastępuje Tragarza

61′ – Kozachenko zmieniony przez Jagiełę

62′ – Sowa strzela z okolicy 20. metra – piłka ponad bramką

67′ – Filipczak wchodzi na boisko w miejsce Sowy

71′ – atomowe uderzenie Myrty z okolicy 16. metra, jeszcze lepiej interweniuje bramkarz Unii

74′ – przerwa na uzupełnienie płynów

76′ – Szczygieł znakomicie poradził sobie z dwójką obrońców i mocnym strzałem z wnętrza pola karnego strzelił na 1:0 dla Polonii-Stali Świdnica!!!

78′ – bardzo blisko drugiego gola dla świdniczan. Szuba przymierzył z rzutu wolnego, piłkę nogami wybił bramkarz bardzian

86′ – bardzo składna akcja gospodarzy, strzał jednego z rywali niedokładny

89′ – Madej zastępuje zmęczonego Szubę

90′ – sędzia dolicza 4 minuty

90+ – Gładysz wchodzi na murawę za Myrtę

90+4′ – mocne uderzenie z 25 metrów – tracimy gola na 1:1!!!

koniec meczu – remis 1:1 – wielka szkoda, rywale wyrównali na 60 sekund przed zakończeniem gry