Strona główna Sport Inne Udane starty kolarzy Karoliny

Udane starty kolarzy Karoliny

0

Pracowity weekend mają za sobą kolarze MKS-u Karolina Jaworzyna Śląska. W sobotę startowali na II edycji Wyścigu MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej w Dobromierzu, a w niedzielę wzięli udział w Lubańskim Wyścigu MTB.

W Dobromierzu musieliśmy się zmierzyć z krótką rundą interwałową i siłowa z dwoma dropami, czyli skoczniami dla rowerów. W kategorii chłopców (9-10 lat) trzecie miejsce wywalczył Oliwier Okarmus, a dwunaste Tymoteusz Bałuk. W kategorii młodzików punkty do challenge’u DZKol wywalczył Maciej Bronicki, zajmując dziewiąte miejsce, a Patryk Gromek był trzynasty. Młodziczka Wiktoria Prędecka nie ukończyła wyścigu z powodu kontuzji odniesionej po upadku z dropa. Żak Krystian Smereczniak uplasował się na dziewiątym miejscu. W kategorii dziewczynek do lat 6 Zuzia Bałuk finiszowała na pierwszym miejscu – wylicza Antoni Szewczyk z MKS-u Karolina.

W niedzielę zawodnicy startowali w Lubańskim Wyścigu MTB. Bardzo dobrze pojechał Jakub Bieliński, zajmując drugie miejsce w kategorii M-1 mężczyzn do lat dwudziestu. W wyścigu szkółek kolarskich chłopców 9-11 lat po szóstą pozycję sięgnął Oliwier Okarmus, a dziesiąty był Tymoteusz Bałuk.