Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z Orłem Ząbkowice Śląskie

Piłkarze Polonii-Stali walczą z Orłem Ząbkowice Śląskie [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica pragną powrócić na zwycięski szlak. Biało-zieloni grają na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie. Startujemy o godz. 16.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Białas, Łuszkiewicz, Filipczak, Szuba, Traczykowski, Jagieła, Szczygieł, Myrta

5′ – faulujemy jednego z rywali we własnym polu karnym – jedenastka dla Orła

B. Kot broni uderzenie zawodnika miejscowych – wciąż 0:0

9′ – ależ dobrze wchodzimy w ten mecz. Na listę strzelców wpisuje się najmłodszy na murawie – 16-letni Jakub Filipczak! Prowadzimy 1:0!!!

13′ – gospodarze nie rezygnują z ataków i szybko pozbierali się po utracie gola. Przed momentem główka jednego z rywali – piłka wysoko ponad bramką

15′ – Traczykowski z narożnika pola karnego strzela niestety niecelnie

20′ – groźnie w naszej szesnastce, Kot broni strzał zawodnika Orła

24′ – teraz w odpowiedzi niebezpiecznie po drugiej stronie boiska – uderzenie Myrty wyłapuje Derbisz

30′ – oddaliliśmy grę od własnej szesnastki

35′ – rzut wolny niemalże z linii pola karnego dla rywali – na szczęście dla nas katastrofalnie wykonali ten stały fragment gry piłkarze Orła

38′ – uderzenie z rzutu wolnego Szuby – piłka po słupku wychodzi za końcową linię!

45′ – zbliżamy się do końca pierwszej połowy – wynik wciąż bez zmian

koniec pierwszej połowy – prowadzimy w Ząbkowicach Śląskich 1:0

rozpoczynamy drugą połowę- bez zmian w składzie

50′ – niestety drugi rzut karny w tym meczu dla Ząbkowic Śląskich – Maciejewski strzela na 1:1!!!

53′ – zamieszanie w polu karnym Orła – niestety nic z tego nie wynikło dla naszej ekipy

60′ – Szuba uderza z rzutu wolnego – piłkę przed siebie odbija Derbisz

64′ – seria stałych fragmentów gry dla świdniczan – niestety nie ma z tego efektu

67′ – Myrta uderza z okolicy 16. metra – piłka przelatuje obok słupka ząbkowickiej bramki

69′ – Matwiejko zastępuje Szczygła

70′ – Traczykowski próbował zaskoczyć Derbisza, ale górą bramkarz rywali

71′ – Maciejewski po raz drugi pokonuje niestety Kota – Orzeł prowadzi 2:1!!!

74′ – Kozachenko dobrze dogrywa do Kacpra Matwiejko, a ten decyduje się na strzał obroniony przez bramkarza

78′ – zepchnęliśmy Orła do bardzo głębokiej defensywy, niestety znów w kolejnym już meczu musimy odrabiać starty

84′ – wciąż mamy optyczną przewagę, rywale ograniczają się do kontr

85′ – Mazanka zastępuje Filipczaka

88′ – Szuba znów próbuje z rzutu wolnego – bardzo szczęśliwie interweniuje Derbisz

koniec meczu – przegrywamy 1:2!