Strona główna Sport Piłka nożna Pewna wygrana lidera tabeli

Pewna wygrana lidera tabeli

0

Już po raz osiemnasty w tym sezonie, piłkarze AKS-u Strzegom mogli unieść ręce w górę w geście triumfu. Liderzy tabeli grupy zachodniej IV ligi pokonali na wyjeździe ekipę Orli Wąsosz 3:0.

Wszystkie gole padły w drugiej części spotkania. Gości na prowadzenie wyprowadził w 57. minucie doświadczony pomocnik Marcin Morawski. Kolejne dwa trafienia nasi piłkarze zaliczyli w ostatnich 10 minutach. Na 2:0 strzelił Marcin Kokoszka, a rezultat ustalił Kamil Sadowski. Na szczycie tabeli rozgrywek mamy status quo. Swój mecz wygrali również piłkarze Apisu Jędrzychowice, którzy zwyciężyli 2:1 Spartę Grębocice. Obecna przewaga AKS-u to wciąż zaledwie dwa „oczka”.

Orla Wąsosz – AKS Strzegom 0:3 (0:0)

AKS: Słowik, Krupnik, Chrapek, Kokoszka, Durajczyk, Domaradzki, Serweciński, Morawski, Sobczak (89′ Bałut), Sadowski, Emeka (86′ Szerszeń).

Poprzedni artykułMajówka na drogach powiatu: sporo kolizji, kilkunastu pijanych
Następny artykułAdam Sadowski ze srebrem Mistrzostw Polski!