Strona główna 0_Slider Ostatnie pożegnanie świdnickiego trenera Grzegorza Solarza

Ostatnie pożegnanie świdnickiego trenera Grzegorza Solarza [FOTO]

3

To był spory cios dla naszego środowiska sportowego. W ubiegłym tygodniu, w wieku 50 lat zmarł trener piłkarski Grzegorz Solarz. Dziś w ostatniej drodze towarzyszyło mu kilkaset osób – rodzina, przyjaciele, trenerzy, działacze sportowi, strażacy i piłkarze m.in. Polonii-Stali Świdnica, Gromu Witków i Orła Witoszów Dolny. 

To właśnie z tymi trzema klubami w ostatnich latach związany był Grzegorz Solarz. W Świdnicy opiekował się drużynami młodzieżowymi, w Witkowie i Witoszowie Dolnym prowadził ekipy seniorskie. O swoim przyjacielu z pracy pamiętali też przedstawiciele Straży Pożarnej.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się na cmentarzu przy ulicy Brzozowej. Trener Grzegorz na zawsze pozostanie z pewnością w pamięci wszystkich piłkarzy, a swoje kolejne mecze wygrywał już będzie w niebie…

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/

 • Politolog z Katowic

  Jak już tak wszystkich fotografujecie uczestników pogrzebu od A do Z to czemu pominęliście księdza? Wielka wpadka dla fotografa !!!

  • piotr

   O co Ci chodzi? Wszystkich sfotografować to by było tyle zdjęć, że jeszcze teraz byś oglądał i jeszcze trochę. Dzięki portalowi za pamięć o Grzesiu, był moim kolegą. Niech spoczywa w pokoju.

   • Politolog z Katowic

    Nie rozumiemy się, to była ironia. Portal lubi fotografować pogrzeby i wklejać jak najwięcej zdjęć pogrążonej w bólu rodzinie oraz zdjęcia lokalnych VIP-ów w tym sensie kto był, a kto nie był. Pisałem to już kilka razy.