Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend w Świdnicy i Witoszowie Dolnym

Piłkarski weekend w Świdnicy i Witoszowie Dolnym

0

Przed nami dziesiąta i jedenasta impreza z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2017/2018. W sobotę, 10 lutego w hali sportowej w Witoszowie Dolnym do akcji wkroczą piłkarze z rocznika 2007. Dzień później w hali na Zawiszowie do rywalizacji przystąpią zawodnicy z rocznika 2006. 

Harmonogram sobotniego turnieju dla rocznika 2007 (Witoszów Dolny, godz. 8.30)

Grupa A:
1. Polonia-Stal I Świdnica
2. FK Nachod
3. Górnik Wałbrzych
4. MKS Karolina Jaworzyna Śląska
5. FA Lwówek Śląski

Grupa B:
1. Polonia-Stal II Świdnica
2. Orlik Łagiewniki
3. GCKiS Katy Wrocławskie
4. UKS Bielawianka Bielawa
5. KS Polkowice

Szczegółowy plan turnieju:
1. Godz. 8.30: Polonia/Stal I Świdnica – Górnik Wałbrzych
2. Godz. 8.44: Polonia/Stal II Świdnica – Kąty Wroc.
3. Godz. 8.58: Jaworzyna Śl – FA Lwówek
4. Godz. 9.12: Bielawa – KS Polkowice
5. Godz. 9.26: FK Nachod – Górnik Wałbrzych
6. Godz. 9.40: Orlik Łagiewniki – Kąty Wroc.
7. Godz. 9.54: polonia/stal I Świdnica – Jaworzyna Śl.
8. Godz. 10.08: Polonia/Stal II Świdnica – Bielawa
9. Godz. 10.22: FK Nachod – FA Lwówek
10. Godz. 10.36: Orlik Łagiewniki – KS Polkowice
11. Godz. 10.50: Górnik Wałbrzych – Jaworzyna Śląska
12. Godz. 11.04: Kąty Wroc. – Bielawa
13. Godz. 11.18: Polonia/Stal I Świdnica – FK Nachod
14. Godz. 11.32: Polonia/Stal II Świdnica – Orlik Łagiewniki
15. Godz. 11.46: FA Lwówek – Górnik Wałbrzych
16. Godz. 12.00: KS Polkowice – Kąty Wroc.
17. Godz. 12.14: Jaworzyna Śl. – FK Nachod
18. Godz. 12.28: Bielawa – Orlik Łagiewniki
19. Godz. 12.42: Polonia/Stal I Świdnica – FA Lwówek
20. Godz. 12.56: Polonia/Stal II Świdnica – KS Polkowice
21. Godz. 13.10: Półfinał: I m. grupa A – II m grupa B
22. Godz. 13.24: Półfinał: II m. grupa A – I m. grupa B:
23. Godz. 13.38: Mecz o 9. miejsce:
24. Godz. 13.52: Mecz o 7. miejsce:
25. Godz. 14.06: Mecz o 5. miejsce:
26. Godz. 14.20: Mecz o 3. miejsce:
27. Godz. 14.34: Mecz o 1. miejsce:

Harmonogram niedzielnego turnieju dla rocznika 2006 (hala Zawiszów w Świdnicy, godz. 8.30):

Uczestnicy turnieju – podział na grupy w I fazie:

Grupa A:
Polonia-Stal I Świdnica
Bielawianka Bielawa
Cukrownik Pszenno

Grupa B:
Polonia-Stal II Świdnica
AP Głuszyca
Karolina Jaworzyna Śląska

Grupa C:
Młoda Polonia Wrocław
Nysa Kłodzko
Kłos Lutomia

Harmonogram I fazy turnieju:
1. Grupa A – godz. 8.30-8.42: Polonia Stal I – Bielawianka
2. Grupa B – godz. 8.44-8.56: Polonia Stal II – Głuszyca
3. Grupa C – godz. 8.58-9.10: Młoda Polonia Wrocław – Nysa Kłodzko
4. Grupa A – godz. 9.12–9.24: Polonia I – Cukrownik
5. Grupa B – godz. 9.26-9.38: Polonia Stal II – Karolina Jaworzyna
6. Grupa C – godz. 9.40–9.52: Kłos Lutomia – Młoda Polonia Wrocław
7. Grupa A – godz. 9.54-10.06: Bielawianka– Cukrownik
8. Grupa B – godz. 10.08-10.20: Głuszyca – Karolina Jaworzyna
9. Grupa C – godz. 10.22-10.34: Nysa Kłodzko – Kłos Lutomia

Harmonogram II fazy turnieju:
1. Grupa D – godz. 10.36-10.48: 1A-2B
2. Grupa E – godz. 10.50-11.02: 1B-2C
3. Grupa F – godz. 11.04-11.16: 1C-2A
4. Grupa D – godz. 11.18-11.30: 1A-3C
5. Grupa E – godz. 11.32-11.44: 1B-3A
6. Grupa F – godz. 11.46-11.58: 1C-3B
7. Grupa D – godz. 12.00-12.12: 2B-3C
8. Grupa E – godz. 12.14-12.26: 2C-3A
9. Grupa F – godz. 12.28-12.40: 2A-3B

Harmonogram III fazy turnieju – finałowej:
1. Grupa brązowa – godz. 12.42-12.54: 3D-3E
2. Grupa srebrna – godz. 12.56-13.08: 2D-2E
3. Grupa brązowa – godz. 13.10-13.22: 3E-3F
4. Grupa srebrna – godz. 13.24-13.36: 2D-2F
5. Grupa złota – godz. 13.38-13.50: 1E-1F
6. Grupa brązowa – godz. 13.52-14.04: 3D-3F
7. Grupa złota – godz. 14.06-14.18: 1E-1D
8. Grupa srebrna – godz. 14.20-14.32: 2E-2F
9. Grupa złota – godz. 14.34-14.46: 1D-1F