Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

3

Po co stawać dokładnie na wyznaczonych miejscach postojowych (poza nielicznymi przypadkami, gdy są źle namalowane, jak choćby na ul. 1 Maja w Świdnicy). Odpowiedź wydaje się banalnie prosta – żeby było bezpiecznie dla wszystkich i by zmieściło się jak najwięcej samochodów. Nie jest to oczywiste dla wielu kierowców, czego dowodem są kolejne zdjęcia nadesłane przez czytelników Swidnica24.pl. Oczywiście na fotografiach znalazła się cała gama pomysłów na to, jak innym kierowcom i pieszym utrudnić życie.

Plac Grunwaldzki w Świdnicy:

Ulica Kliczkowska w Świdnicy:

Ul. Prądzyńskiego w Świdnicy:

Ul. Pułaskiego w Świdnicy:

Ul. Równa w Świdnicy, wejście na krytą pływalnię:

Ul. Sienna w Świdnicy:

Ul. Strzegomska w Świdnicy:

Ul. Świerkowa w Świdnicy:

Ul. Świerkowa w Świdnicy:

Ul. Mieszka I w Świdnicy:

Ul. Wrocławska w Świdnicy:

Ul. Zamenhofa w Świdnicy:

Ul. Spółdzielcza w Świdnicy:

Na deser znalezione w sieci:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem kontakt@swidnica24.pl. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./

  • szary obywatel

    Bez komentarza…

  • Omen

    A mam pytanie dlaczego redakcja nie umiescila mojego zdjecia jak nieoznakowany radiowoz “FIAT” zaparkowany zostal centralnie na chodniku przy ul. Trybunalskiej i kobiety z wozkami nie mialy jak przejsc??? Czy policja ma juz takie przywileje ze moze stawac jak i gdzie im sie podoba? A redakcja dlaczego nie ukazuje prawdziwego ich oblicza???

  • anonyme

    na pułaskiego jest zostawione 1,5 metra a na świerkowej to wiecznie takie obrazki są bo miejsca są wyliczone pod jedno auto na mieszkańca niestety niektórzy mają więcej a miejsca na ulicy jest mało