Strona główna 0_Slider Drugie sparingowe zwycięstwo piłkarzy Polonii-Stali

Drugie sparingowe zwycięstwo piłkarzy Polonii-Stali [FOTO]

1

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica przygotowujący się do rundy wiosennej na boiskach IV ligi, sięgnęli dziś po drugie sparingowe zwycięstwo. Po ubiegłotygodniowej wygranej 9:0 z Kryształem Stronie Śląskie, tym razem ograliśmy w stosunku 3:2 ekipę Zachodu Sobótka.

Pierwsza połowa zakończyła się pewnym zwycięstwem świdniczan 3:0. Na prowadzenie podopiecznych Tomasza Oleksego wyprowadził Kamil Szczygieł, który dobił wyplutą przez bramkarza Igora Pierzgę piłkę i strzelił na 1:0. Kilkadziesiąt sekund później prowadzenie podwyższył Marcin Traczykowski, dobijając obronionego przez golkipera uderzenie Wojciecha Szuby. Rezultat w pierwszej połowie ustalił Kamil Szczygieł, któremu asystował Marcin Traczykowski.

Po zmianie stron świdnicki szkoleniowiec mocno rotował składem, boisko z czerwoną kartką musiał też opuścić lider środka pola Wojciech Szuba. Mieliśmy swoje szanse, lecz brakowało skuteczności. Padł co prawda czwarty gol dla biało-zielonych, ale arbiter boczny wskazał pozycję spaloną. Ostatecznie dwa trafienia zanotowali goście i skończyło się na wyniku 3:2 dla Polonii-Stali Świdnica.

Polonia-Stal Świdnica – Zachód Sobótka 3:2 (3:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Skowroński, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Wilk, Jagieła, Traczykowski, Szczygieł, Szczepaniuk, Salamon, Łuszkiewicz, Florian, Filipczak, Somala

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułSzczeniaki na handel odebrane z Witoszowa Górnego [VIDEO]
Następny artykułCo to był za turniej! Czeski FK Nachod wygrywa w karnych! [FOTO]