Strona główna 0_Slider Szóstka w Lotto padła w Świdnicy!

Szóstka w Lotto padła w Świdnicy!

14

To był udany weekend dla osoby, która w minioną sobotę zagrała w Lotto w Świdnicy. To najwyższa wygrana w  historii miasta.

8 861 297,20 złotych – taka wygrana padła w kolekturze przy ul. Ceglanej 4 w Świdnicy. Szczęśliwcowi, który może cieszyć się z tych ogromnych pieniędzy, wystarczyło zawarcie dwóch zakładów na chybił trafił. Liczbami wartymi ponad 8,8 miliona złotych okazały się: 12, 24, 34, 36, 40, 44. To najwyższa wygrana jaka padła do tej pory w tej miejscowości!

/informacja ze strony lotto.pl/

 • Obiektywny

  Teraz ktoś może się cieszyć wyrwie się z upadłego miasteczka

 • Jolanta Pałac

  Gratulacje dla szczęśliwca. A ja nie wierzyłam,ze można wygrać.

 • Walduś

  To cud,albo wielka ściema nad rzeką Bystrzyca 😀

 • szary obywatel

  Wow! Gratulacje. Zycze mądrego korzystania z wygranej.

 • Tomasz K.

  Tym razem LOTTO postanowiło ogłosić, że wygrana padła w Świdnicy 😉 A co im szkodzi. Maszynka w kolekturze może wyświetlić wszystko, co tylko zostanie do niej przesłane z centrali. Rzekomy szczęśliwiec tradycyjnie pozostanie anonimowy, więc kto to sprawdzi?

 • Obserwator

  Gratuluje:)

 • Gargamel

  Ten szczęśliwiec jest wielkim kibicem sportowym. Ciekawe,czy i ile podaruje któremuś ze świdnickich klubów sportowych ?

  • Topik

   Znasz go?

 • dziadek

  Statycznie rozumiejąc to za następne 40 lat w Świdnicy padnie szóstka

 • Marcel

  Znam kogoś kto trafił szóstkę w totka (nie w Świdnicy) do tamtego momentu też skamlałem że, “to nie możliwe, to ściema” itd. Więc darujcie sobie teorie spiskowe… Szczęśliwcowi ze Świdnicy życzę dużo zdrowia i miłości bo szczęście i pieniądze już ma 🙂

  • Domino

   Też tak uważam. Gdyby to było oszustwo, to już dawno by wyszło na jaw. Nie ma siły,żeby przez kilkadziesiąt lat żaden pracownik lotto nie zdradził dziennikarzom tajemnic losowań pod znajomych. Nie takie afery dziennikarze wyciągali i ujawniali. Zresztą ja tez znam kogoś okolic Wałbrzycha, kto wygrał 6 w lotto.

   • Czytelnik

    A czytałeś artykuły na temat aktualnej maszyny do losowania ? Z USA została wycofana , jakie teraz padają kumulacje , jakie cyfry padają 12,24,36,40,44 . Przy “strej” maszynie nie było takich kumulacji jak teraz . A jak działa kumulacja na ludzi to wszyscy wiedza . System co jakiś czas musi dać wygrać mniejsze kwoty , aby nie było podejrzeń .

    • Marcel

     No właśnie! A pomyślałeś może że ten system działa na korzyść graczy i ewentualnych zwycięzców? Jakby w jednym losowaniu padało 300 szóstek to dopiero byś jęczał… Mam 30 lat i od 15 lat wiem o tym że gry liczbowe są “ustawione” właśnie po to żeby nie działy się cuda, a nie po to żeby kolega prezesa totalizatora mógł wygrać… Algorytm wybiera te liczby które najrzadziej skreślono… Nie człowiek wybiera, a maszyna właśnie po to żeby nie było przekrętow! Na yt jest gość który opowiada cuda o rzekomych przekrętach w Lotto , szkoda tylko że nie powie prawdy że sam został wywalony za próbę przekrętu… Tak jak ktoś wyżej napisał; prywatne media “rozszarpałyby” totalizator sportowy na strzępy gdyby tylko padł cień podejrzenia że coś “kręcą”… TVN pierwszy w kolejce żeby wytrąbic na cały kraj że to państwowa loteria i że Kaczyński i PiS wszystkim sterują… A wyborcza następna… Niech się Pan obudzi ludzie grają, wygrywają i najważniejsze nikt ich do tego nie zmusił sami wypełnili kupony 🙂

  • Cobra

   Właśnie, człowiekowi poszczęściło się to wygrał. Nie wiem, dlaczego tu tyle jadu, złośliwości i kąśliwości…. Świdnica przyniosła mu szczęście, więc niech się nim cieszy i ja też przyłączam się do życzeń – zdrowia i długich lat życia! 🙂