Strona główna 0_Slider Wypadek na krajowej 35-tce

Wypadek na krajowej 35-tce [FOTO/VIDEO]

8

Do zderzenia czterech ciężarówek i busa doszło około godziny 7.30 na drodze krajowej nr 35 między Tworzyjanowem a Strzelcami. Jedna osoba jest ranna. Policja zapowiada zamknięcie przejazdu.

W tej chwili ruch prowadzony jest wahadłowo, ale jak informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy, policja wyznacza objazdy i na czas usuwania pojazdów droga w miejscu wypadku będzie zamknięta.

Aktualizacja 8.50: Ruch będzie prowadzony wahadłowo. Z nieoficjalnych informacji wynika, że z betoniarki oderwało się jedno z bliźniaczych kół i uderzyło w szybę kolejnego z samochodów. Szkło poraniło twarz kierowcy.

Za CYNK!, zdjęcia i nagranie dziękujemy kierowcom.

 • Wiktor Lis

  Ja tego nie rozumiem. Jechałem do Wrocławia 20 minut wcześniej- warunki drogowe idealne, ruch drogowy średni jak na tą godzinę (często bywa znacznie większy) a i tak zdarzają się wypadki. Wiadomo, że są różne sytuacje włącznie z tymi, że przyczyną jest jakaś awaria auta ale z moich ponad 10- cio letnich obserwacji na tej drodze wynika, że w 99,9999 % przypadków winę ponoszą kierowcy. Już mam nawet listę aut dojeżdżających codziennie do Wrocławia i wiem po którym czego można się spodziewać- np wyprzedzanie “na trzeciego”. Człowiek jako istota to jednak debil- nie ma instynktu samozachowawczego.

  • Danuta Kraus

   Czy Ty wiesz co tam się w ogóle stało? Tam nie było zderzenia. Mój kierowca oberwał urwaną oponą. Najpierw zorientuj się w sytuacji a potem pisz te swoje mądrości. Nie każde zdarzenie na drodze to wynik głupoty kierowców.

   • Wiktor Lis

    Pani Danuto Kraus. To proszę przeczytać to co napisałem,przemyśleć i dopiero jeśli czuje Pani potrzebę- proszę się uzewnętrzniać. Nigdzie nie napisałem, że w tym konkretnym przypadku wypadek spowodował głupol i napisałem, że są też sytuacje, że wypadki są spowodowane jakąś awarią. Proszę spuścić parę bo widzę, że jest Pani zdenerwowana.

    • Danuta Kraus

     Tak jestem zdenerwowana bo pisze Pan o dobrych warunkach i sugeruje , że nic nie powinno się wydarzyć.

   • Łukasz Polak Polaczenko

    Kolo w sprawnej odpowiednio obciążonej ciężarówce sie nie urywa wiec tez wina kierowcy ^^ wogole te nasze polskie firmy przewozowe to powinno sie prawie wszystkie zamknąć. Kolej lezy i cały transport na tirach… Co za debilizm

  • Nie usuwajcie konta!

   Urwane koło to raczej nie jest typowa awaria, tylko czyjeś niedopatrzenie. Kierowcy, mechanika lub szefa… Mam nadzieję, że policja srogo ukarze winnego.

 • mieszkaniec

  Przy tym tragicznym zdarzeniu, można powiedzieć, że dobrze, że to koło trafiło w ciężarówkę, a jakby jechał samochód osobowy? Sądzę, że śmierć na miejscu.

  • Nie usuwajcie konta!

   …albo w pieszego na chodniku.